Rozrywka

Choi Yena szczerze mówi o rozpadzie IZ*ONE, fani K-popu mówią „zaakceptuj rzeczywistość teraz”

„My Alcohol Diary” Lee Youngjiego to nowy ulubiony program wśród fanów K-popu, w którym raper upija się z idolami i przeprowadza z nimi wywiady. Mamy kilka kultowych momentów, gdy Soobin z TXT płacze z powodu wyboru na lidera grupy do pijanego tańca Seventeen Hoshi. A teraz kolejny gość serialu również rozprzestrzenił się po jej mądrych myślach o rozwiązanej grupie. Choi Yena zadebiutował w niezwykle udanej grupie projektowej IZ*ONE, zanim się rozwiązali, a drogi wszystkich członków rozeszły się. Cóż, była kolejnym gościem, który pojawił się w programie Lee Youngji.

Choi Yena niedawno powróciła solo ze „Smartphone”, a żeby o tym porozmawiać, pojawiła się w programie Lee Youngji na YouTube „My Alcohol Diary”. Dzięki głośnej i ekstrawertycznej osobowości Youngjiego Yena idealnie pasowała, gdy upiła się i była szczera wobec gospodarza. Było kilka zabawnych momentów, w których solista zapomniała założyć buty, ponieważ upiła się Internetem, poniewczasie zdając sobie sprawę, że nie jest nieletnia, ale ma 24 lata i jest wystarczająco stara, by występować w programie. Podobnie jak reszta z nas, Youngji również miał ochotę zapytać Yenę o IZ*ONE, a idol się zgodził.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fani IZ*ONE są wdzięczni za to, że Sakura z Le Sserafim pozwoliła wspomnieć o swojej przeszłości

ISAC 2022: Reunion Mini IZ*ONE z 5 członkami ma fanów, którzy mówią „będzie ich wspierać na zawsze”

REKLAMA

Yena tęskni za IZ*ONE

W pewnym momencie Lee Youngji podzieliła się, że nie jest pewna, czy może przywołać IZ*ONE, ale Yena dała zielone światło. Gospodarz zapytał: „Ludzie tęsknią za IZ*ONE i zastanawiałem się, czy ty też tęsknisz za IZ*ONE”. Yena poruszyła wszystkich, odpowiadając: „Naprawdę za tym tęsknię. Jestem osobą, która nie radzi sobie z samotnością. Dlatego znów mieszkam z moimi braćmi”. Ale mimo że tęskniła za swoją dawną grupą, również stała się realistyczna. Dodała: „Ale teraz jestem z siebie zadowolona i nie jestem osobą, która nie może nic zrobić z powodu myśli. Najlepiej robić dobrze, zgodnie z przeznaczeniem”. Wszyscy z 12 członków są teraz solistami lub członkami nowych grup k-popowych, takich jak IVE czy Le Sserafim.

REKLAMA

Jednak Yena podzieliła się również tym, że byli wdzięczni za powstanie IZ*ONE: „Ponadto nikt nie spodziewał się, że powstanie grupa o nazwie IZ*ONE. Wiele osób pyta mnie o IZ*ONE i myślę, że nie było nic bardziej wartościowego niż to… To bardzo wdzięczne doświadczenie. Jak takie wdzięczne doświadczenie może mi przyjść do głowy? Jestem wdzięczny za wszystkie te chwile. Chcę tylko skupić się na tym, co chcę robić i co muszę zrobić zgodnie z moją obecną sytuacją”. Wcześniej mieliśmy mini-ponowne spotkanie z pięcioma członkami, w tym Yeną, na ISAC 2022 i fani nie mogli powstrzymać nostalgii.

REKLAMA

„Yena dorosła”

Jeden z fanów napisał na Twitterze: „Yena w programie youngji i pojawiła się izone, teraz tęsknię za izone jeszcze bardziej”. Inny napisał: „Mówi, że uważa to za naprawdę wdzięczne doświadczenie, ponieważ nie spodziewała się, że tak się stanie ~🥺😭 Yena dorosła”. Jeden z nich skomentował: „Yena wspomniała, że ​​członkowie IZ*ONE powiedzieli, że smartfon idealnie do niej pasuje i jest taki dobry”. Inny fan dodał: „Dlatego myślę, że tak bardzo, jak kochamy izone, naprawdę powinniśmy pozwolić im teraz robić swoje (patrzę na twoje marchewki), tak jak powiedział Yena, izone była grupą, której nikt się nie spodziewał i przez dwa lata były niezwykle cenne, ale teraz powinni przyjąć rzeczywistość”.

REKLAMA
REKLAMA

REKLAMA


Obejrzyj cały odcinek poniżej.Artykuł zawiera uwagi zgłaszane w Internecie przez pojedyncze osoby i organizacje. MEAWW nie może ich samodzielnie potwierdzać i nie popiera twierdzeń ani opinii składanych online.

REKLAMA

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button