Rozrywka

Chris Daughtry ma „momenty winy” po śmierci pasierbicy, mamo

Więcej informacji: sławne rodziny „Bachelorette” Ali Fedotowsky spotyka dawno zaginioną siostrę po teście DNA Katharine McPhee okazuje miłość do „wielkiej rodziny” z Davidem Fosterem w Dzień Ojca Kim Kardashian i Kanye West ponownie spotykają się na meczu koszykówki córki Northa, matek dzieci Nicka Cannona troll go w Dzień Ojca: „Zwolnij”

Chris Daughtry wciąż ma poczucie winy po śmierci swojej pasierbicy Hannah Price i matki Sandry Daughtry.

„Poradziłam sobie z obydwoma inaczej, potraktowałam obie straty bardzo różnie – wspólnym mianownikiem w obu jest wina” – powiedziała Kelly Clarkson 42-letnia absolwentka „American Idol” w swoim tytułowym talk show w czwartek.

„Żałuję, że nie powiedziałbym tego. Chciałbym to zrobić. Szkoda, że ​​nie dzwoniłem więcej’”.

Chris wyjaśnił, że jego „momenty poczucia winy” są „najtrudniejsze, ponieważ nie możesz nic z nimi zrobić”.

„Zawsze będą przypomnienia o tym, co mogłeś zrobić lub cokolwiek, i mam tendencję do bicia siebie z tego powodu” – powiedział.

W listopadzie ubiegłego roku Price — córka żony piosenkarza „Home”, Deanna Daughtry — została znaleziona martwa w swoim domu w Tennessee w wieku 25 lat.

Ałun „American Idol” został „zdruzgotany” po tym, jak dowiedział się o śmierci Hannah Price. Corbis przez Getty Images

„Nadal przetwarzam ostatnie 24 godziny. Jestem całkowicie zdruzgotany i załamany” – powiedział Chris w swoim oświadczeniu opublikowanym na Facebooku po tragicznych wiadomościach.

„Niedawno, w zeszłym tygodniu, straciłam matkę na raka, ale zostałam pobłogosławiona szansą pożegnania się i zajmowałam się tym prywatnie.

„Nigdy nie pożegnaliśmy się z naszą ukochaną Hannah i to kolejny wielki hit dla naszej rodziny”.

Hannah odebrała sobie życie pod wpływem narkotyków.deanna.daughtry/Instagram

Daughtry ujawniły w styczniu, że Price zmarł w wyniku samobójstwa pod wpływem narkotyków.

„Hannah była hojną i kochającą osobą, która chciała więcej dla siebie i innych. Na zawsze pozostanie w sercach i umysłach tych z nas, którzy ją kochają” – powiedziała rodzina.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button