Rozrywka

Chris Daughtry opowiada o tym, jak „przeprowadził” śmierć swojej pasierbicy i matki: są „chwile poczucia winy”

Chris Córka. MediaPunch/Shutterstock

Jeden dzień na raz. Chris Córka otworzył się o tym, jak radzi sobie ze śmiercią swojej pasierbicy i matki, które odeszły w ciągu kilku dni od siebie zeszłej jesieni.

Przeczytaj artykuł

„Z obydwoma potraktowałem inaczej, obie straty potraktowałem zupełnie inaczej – wspólnym mianownikiem w obu jest wina” – pierwszy Amerykański idol 42-letni uczestnik, powiedział w czwartek, 23 czerwca, odcinek Pokaz Kelly Clarkson. “[Thinking], „Żałuję, że nie powiedziałem tego. Chciałbym to zrobić. Szkoda, że ​​nie dzwoniłem więcej’”.

Wokalistka „It’s Not Over” kontynuowała: „Te momenty poczucia winy są najtrudniejsze, ponieważ nie możesz nic na to poradzić. Zawsze będą przypomnienia o tym, co mogłeś zrobić lub cokolwiek, i mam tendencję do bicia się z tego powodu”.

W listopadzie 2021 r. Daughtry przełożył daty tras koncertowych po nagłej śmierci swojej 25-letniej pasierbicy, Hannah. Mama muzyka, Sandra, kilka dni wcześniej przegrała walkę z rakiem.

Przeczytaj artykuł

matko Hannah, Deanna Córka, poślubił artystę „Home” w listopadzie 2000 roku. „Mój pierworodny. Kocham cię bez końca, Hannah”, Deanna napisała emocjonalny hołd na Instagramie po śmierci swojego dziecka. „Nasza rodzina chciałaby podziękować wam wszystkim za wylew miłości, gdy opłakujemy stratę mojej córki Hannah. Czekamy na wyniki autopsji, aby ustalić, w jaki sposób Hannah doznała obrażeń, które spowodowały jej śmierć. Nasze serca są złamane.”

Deanna dzieliła Hannah z byłym partnerem, wraz z synem Griffinem. Po zawiązaniu węzła, nominowana do nagrody Grammy i Deanna powitali bliźniakami Adalynn i Noah, obecnie 11-letnią, przez surogatkę.

Krótko po śmierci Hannah Chris powiedział fanom, że był „złamany i zdruzgotany” stratą. „Nadal przetwarzam ostatnie 24 godziny. … Niedawno straciłem matkę na raka, ale zostałem pobłogosławiony szansą pożegnania się i przetwarzałem ją prywatnie” – napisał na Instagramie. „Nigdy nie pożegnaliśmy się z naszą ukochaną Hannah i to kolejny wielki hit dla naszej rodziny”.

Kontynuował wtedy: „Dziękuję wszystkim za miłe słowa i kondolencje. Są naprawdę odczuwalne i doceniane. Teraz poświęcam czas na bycie obecnym z moją rodziną, gdy próbujemy wyleczyć się z tej druzgocącej straty. Hannah, kocham cię. Tęsknię za Tobą. Chciałbym móc cię przytulić. To tak bardzo boli”.

Przeczytaj artykuł

Na początku tego roku piosenkarz „No Surprise” potwierdził przyczynę śmierci Hannah w oświadczeniu dla Nas tygodniowo. „Nasza ukochana córka Hannah Price zmarła 12 listopada 2021 r. Od tamtej pory poczyniono wiele spekulacji, a po pełnym dochodzeniu przez organy ścigania możemy teraz rozmawiać bardziej szczegółowo” – powiedzieli Chris i Deanna w styczniu. „Od najmłodszych lat Hannah zmagała się z chorobami psychicznymi i przebywała w ośrodkach terapeutycznych i terapeutycznych. Gdy Hannah dorosła, starała się znaleźć równowagę i zaczęła brać narkotyki i często znajdowała siebie [in] obraźliwe relacje”.

Pochodzący z Północnej Karoliny i jego żona wezwali lokalne władze do sprawdzenia stanu zdrowia po otrzymaniu niepokojącej wiadomości od Hannah. Po tym, jak funkcjonariusze ustalili, że jest bezpieczna, wyjechali „bez incydentów”. Została później odnaleziona przez swojego chłopaka, który zadzwonił pod numer 9-1-1 i została uznana za martwą na miejscu zdarzenia.

„Hannah była hojną i kochającą osobą, która chciała więcej dla siebie i innych. Na zawsze pozostanie w sercach i umysłach tych z nas, którzy ją kochają” – powiedzieli jej rodzice Nas. „Prosimy o twoją ciągłą prywatność w tym czasie, gdy będziemy żałować”.

Jeśli Ty lub ktoś, kogo znasz, rozważa samobójstwo, zadzwoń do National Suicide Prevention Lifeline pod numer 1-800-273-8255.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button