Rozrywka

Chris Hemsworth mówi, że Marvel go nawiedził po jego pierwszym przesłuchaniu „Thor”

Chris Hemsworth odegrał niewielką, ale znaczącą rolę w Star Trek restart, ale gra Thora w Marvel Cinematic Universe przeniosła jego karierę na wyższy poziom. Star Trek ostatecznie pomógł mu wylądować część, ale nie wcześniej niż Hemsworth Thor przesłuchanie poszło na boki, Marvel go nawiedził, a jego młodszy brat prawie dostał tę rolę.

Chris Hemsworth na ekranie „Thor” | Frazer Harrison/Getty Images

Chris Hemsworth był prawie spłukany i prawie rzucił aktorstwo przed zagraniem Thora

Trudno to sobie teraz wyobrazić, ale Hemsworth był kiedyś aktorem walczącym. Star Trek, w którym gra George’a Kirka, był jego pierwszym filmem, ale nie przyniósł mnóstwa okazji. Po tym prawie przestał grać Star Trekale Hemsworth pojawił się w kilku innych filmach — Idealny wypad oraz Ca$h – zanim Thor.

Mimo to kariera filmowa Hemswortha rozwijała się powoli, a pieniądze kończyły mu się, zanim dołączył do MCU. Wydawało się, że jest przeznaczony do odegrania tej roli, ale przesłuchanie Thora Hemswortha było do niczego, został nawiedzony przez Marvela, prawie zobaczył swojego brata, Liama, wygrywającego rolę i potrzebował trochę pomocy z zewnątrz, aby zasłużyć na rolę swojego życia.

Hemsworth puścił swoje pierwsze przesłuchanie „Thor”, został nawiedzony przez Marvela i ostatecznie pokonał swojego brata w tej roli

Czwarty Hemswortha Thor film ustanowi rekord MCU — będzie pierwszym aktorem, który zagra w czterech samodzielnych filmach.

Ale przesłuchanie Thora Hemswortha „do dupy”, nigdy nie oddzwonił, a Liam Hemsworth był pierwszym Hemsworthem, który Marvel poważnie rozważył za tę rolę, jak powiedział Wired w czerwcu 2022 roku (przez YouTube):

„Byłem na przesłuchaniu do Thora wiele lat temu, prawdopodobnie 11 lub 12 lat temu, i nie otrzymałem oddzwonienia. Myślę – moje przesłuchanie było do dupy, myślę, że to była odpowiedź, jaką otrzymałem. Potem mój młodszy brat został przesłuchany i bardzo się zbliżył. Sięgnął do ostatnich pięciu osób, ale potem tego nie zrozumiał. Mówili: Słuchaj, jest świetny, ale jest trochę młody. Mój menedżer powiedział wtedy: „Cóż, ma starszego brata”, którym byłem ja.

„Wróciłem i ponownie przesłuchałem kilka razy i po prostu miałem inne nastawienie. Może miałam trochę więcej motywacji niż mój młodszy brat, a ja nie. Zrobiłem też kilka filmów pomiędzy tymi dwoma przesłuchaniami, więc miałem trochę więcej doświadczenia i pewności co do tego, co zamierzam zrobić.

Chris Hemsworth o swoim przesłuchaniu do Thora

Hemsworth miał również trochę pomocy z zewnątrz. Jeden z filmów, nad którymi pracował wśród swoich Thor przesłuchania były Chatka w lesie. Joss Whedon, który napisał i wyprodukował ten film, a później wyreżyserował Hemswortha w MścicieleZalecana Thor reżyser Kenneth Branagh przyjrzyj się bliżej Hemsworthowi w tej roli.

Mimo to, nawet gdy Marvel zdecydował się obsadzić Hemswortha jako Thora, australijski aktor musiał rozwiać swoje wątpliwości, zanim powiedział „tak”.

Hemsworth poradził sobie z podekscytowaniem i wahaniem, kiedy w końcu dostał rolę

Droga Hemswortha do roli Thora była kręta: beznadziejne przesłuchanie. Nawiedzony przez Marvela. Jego brat prawie wygrywa rolę. Trochę pomocy z zewnątrz, a potem znów szansa na przesłuchanie. Choć Hemsworth był podekscytowany tym, że w końcu zasłużył na skinienie głową, wciąż wahał się, czy powiedzieć „tak”.

„Byłem tak podekscytowany. Trochę się wahałem. Miała to być umowa na sześć zdjęć i czy chciałam być zamknięta i typowana jako jedna postać? Hemsworth powiedział Wired. „A potem pomyślałem: Nie masz wyboru, więc zamknij się. Odsunęłam ten głos na bok i powiedziałam, tak. poszedłem [for it]ale nikt z nas tak naprawdę nie wiedział, czy to zadziała, czy też będzie rozszerzenie poza to pierwsze do Thor 2, 3, 4 itd. lub Mściciele 1, 2, 3, 4, 5 lub cokolwiek. To wszystko było tylko pomysłem i marzeniem, z którym byłem na pokładzie”.

Thor: Miłość i grzmotktóry pojawia się w kinach 8 lipca, ponownie łączy Hemswortha z Thor: Ragnarok reżyser Taika Waititi, ale czwarty Thor film może być ostatnim filmem Marvela Hemswortha. Rzeczywiście, gdy kończy się faza 4 MCU, wydaje się, że teraz jest to naturalny czas dla Hemswortha na zbadanie innych ról.

On ma zagrać w Furiosa, Mad Max: Droga furii kontynuacja i jest dołączony do biografii Hulka Hogana. Domyślamy się, że Hemsworth przybił te przesłuchania, w przeciwieństwie do jego pierwszego strzału w Thor.

Aby uzyskać więcej informacji o świecie rozrywki i ekskluzywnych wywiadach, zapisz się na Kanał YouTube Ściągawki Showbiz.

ZWIĄZANE Z: 5 zdobywców Oscarów z Chrisem Hemsworthem w filmie „Thor: Miłość i grzmot”, ranking

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button