Rozrywka

Chris Hemsworth ujawnia, kiedy przestanie grać w Thora w MCU

Marvel Cinematic Universe wprowadza nowe postacie na lewo i prawo w fazie 4. Ale jest jeden superbohater, który istnieje od początku MCU, który nadal kwitnie w tym fikcyjnym świecie — Thor Odinson. Bóg piorunów, grany przez Chrisa Hemswortha, jest pierwszym superbohaterem Marvela, który osiągnął czwarty solowy film w formie Thor: Miłość i grzmot. Ale Hemsworth dał jasno do zrozumienia, że ​​wie, kiedy nadejdzie czas, by zostawić Thora w tyle.

Chris Hemsworth | Zdjęcie autorstwa Lisy Maree Williams/Getty Images

Chris Hemsworth grał Thora w MCU od 11 lat

Fani Marvela poznali Thora Chrisa Hemswortha w Thor w 2011 roku czwarty film MCU w fazie 1. Pierwsza solowa wycieczka God of Thunder wprowadziła widzów w mitologiczną stronę Marvela i ustanowiła wydarzenia Mścicielektórego premiera odbyła się w 2012 roku.

Od tego czasu Hemsworth pojawił się w siedmiu filmach MCU i Thor: Miłość i grzmot będzie jego ósmym filmem. Pozostałe obejmują Thor, Mściciele, Thor: Ciemny Świat, Avengers: Wiek Ultrona, Thor: Ragnarok, Avengers: Wojna bez granicoraz Avengers: Koniec gry.

Podczas swojej podróży Thor doświadczył miłości i straty, i kilka razy uratował świat. Jest bez wątpienia jedną z najsilniejszych postaci Avengers i najbardziej ukochanych postaci MCU. I miejmy nadzieję, że Chris Hemsworth będzie nadal grał Thora przez wiele lat.

Aktor informuje o swojej przyszłości Marvela

Rozmawiając z Total Film o Thor: Miłość i grzmotChris Hemsworth omówił swoją przyszłość w MCU po nadchodzącym filmie.

„Za każdym razem, gdy nadarzy się okazja i nadarzy się okazja, jestem po prostu otwarty na każdą twórczą eksplorację, która może się wydarzyć, dzięki różnym scenarzystom, reżyserom i tak dalej” – wyjaśnił aktor.

„Ale uwielbiam grać tę postać, naprawdę kocham” — kontynuował Hemsworth. „Zawsze sprowadza się do: „Czy ten scenariusz różni się od poprzedniego? Czy coś powtarzamy? A kiedy staje się to zbyt znajome, myślę, że wtedy musiałbym powiedzieć: „Tak, nie, to nie… Myślę, że… [Laughs] Chciałbym wyjść, zanim ludzie powiedzą mi, żebym odszedł”.

Prezes Marvel Studios, Kevin Feige, dodał: „Wiem to: w komiksach jest wiele, wiele innych historii Thora, o których dużo mówimy. A gdy obserwujemy, jak Chris Hemsworth rozwija się i ewoluuje jako główny talent aktorski, byłbym podekscytowany, widząc, jak rozwija się ta złożona postać”.

Więc jeśli pojawi się odpowiedni scenariusz Thor 5, Chris Hemsworth jest gotowy do ponownego włożenia skafandra. Ale na ten moment pozornie nie ma planów dotyczących Thora w MCU.

Chris Hemsworth zapowiada podróż Thora w „Thor: Love and Thunder”

Podczas wywiadu z Fandango Chris Hemsworth drażnił fabułę swojej postaci w: Thor: Miłość i grzmot.

“[Avengers: Endgame] zostawiony z Thorem dając [Asgardian] królestwo Walkirii na Ziemi, a Thor był w tym czasie w dość złożonym emocjonalnie miejscu” – powiedział Hemsworth. „Był trochę w złym stanie, co odzwierciedlało jego złożoność emocjonalną. I wyruszył w podróż do samopoznania ze Strażnikami Galaktyki, i to jest rodzaj tego, w którym się znajdujemy.

Reżyser Taika Waititi dodał: „Jest w niewielkim kryzysie egzystencjalnym. I próbuje dowiedzieć się, kim jest, jaki jest jego cel, wiesz, czy naprawdę ma być superbohaterem? A może jest coś jeszcze? Zasadniczo jest to kryzys wieku średniego”.

Thor: Miłość i grzmot premiery wyłącznie w kinach 8 lipca.

ZWIĄZANE Z: „Thor: Love and Thunder”: Walkiria ma „nowe bitwy” do stoczenia w filmie Marvela

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button