Rozrywka

Chris Martin zaskakuje narzeczonych swoją pierwszą taneczną piosenką w pubie

Więcej informacji: chris martin Gwyneth Paltrow i Chris Martin uczęszczają na ukończenie szkoły średniej przez córkę Apple Gwyneth Paltrow świętuje 18. urodziny sobowtóra córki Apple Gwyneth Paltrow ujawnia, co naprawdę czuje do Dakoty Johnson Dakota Johnson podczas swojego „przytulnego i prywatnego” romansu z Chrisem Martinem

Zaręczona para z Anglii przeżyła przygodę swojego życia, kiedy Chris Martin wykonał dla nich swoją pierwszą taneczną piosenkę.

Niedługo nowożeńcy Hannah i Jeremy mieli zaplanowane spotkanie cateringowe w pubie Stag Inn w Hinton Charterhouse, gdzie frontman Coldplay pił drinka ze swoją dziewczyną, Dakotą Johnson, w niedzielę.

Właściciel firmy, Chris Parkin, powiedział, że podjął wysiłek, aby podejść do 45-letniego Martina, aby przedstawić swojego 13-letniego syna Alfreda – zapalonego pianistę – co wywołało rozmowę na temat ślubu 28 sierpnia, według Newsflare .

„Jeremy i Hannah opowiedzieli mu o swoim ślubie – i powiedzieli, że ich pierwszym tańcem będzie właściwie „Niebo pełne gwiazd” – powiedział Parkin, co skłoniło piosenkarza do zapytania pary: „Czy chcesz, żebym zagrała to dla Ciebie?”

„Wszyscy byliśmy zachwyceni!” – powiedział Parkin. „Potem po prostu usiadł i zaczął grać. Był absolutnie cudowny.”

W klipie z zaimprowizowanego występu widać Martina ubranego swobodnie w czarną koszulę z długim rękawem, spodnie i trampki po występie na Glastonbury Festival.

Siedzi przed drewnianym pianinem z piwem Guinness za sobą i rozmawia z parą, ponownie prosząc o ich imiona i datę ślubu.

Chris Martin zaskoczył narzeczoną parę, wykonując dla nich swoją pierwszą taneczną piosenkę „A Sky Full of Stars”.Chris Parkin / SWNS

Zwycięzca Grammy zaczyna grać w „A Sky Full of Stars” dla pary.

Parkin powiedziała, że ​​Martin — który był żonaty z Gwyneth Paltrow od 2003 do 2016 roku — udzielił kilku rad małżeńskich.

„Upewnij się, że słuchasz jej koleżanki”, powiedziała piosenkarka „Fix You” według Newsflare.

„Śmialiśmy się i żartowaliśmy” – dodał Parkin. „Chris powiedział, że chciałby zostać i napić się kolejnego drinka, ale musieli iść – więc poszli!”

Właściciel pubu, Chris Parkin, powiedział, że nie rozpoznał Dakoty Johnson, ale „dziewczyny w kuchni były pod jej większym wrażeniem”.TheImageDirect.com

Właściciel powiedział, że wszyscy są „tak w tej chwili”, a Martin „ułatwił to, będąc tak wspaniałym facetem”.

Doszedł do wniosku: „Myślę, że Chris Martin jest gwiazdą – prawdopodobnie dlatego, że zostawiliśmy go samego i chciał podziękować. Co za dzień!”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button