Rozrywka

Chrishell Stause potwierdza, że ​​jest w nowym związku po rozstaniu Jasona Oppenheima

Najgorszy i najmodniejszy program Netflix na rynku nieruchomości, Selling Sunset, urzekł widzów nie tylko imponującymi domami, które kradną serial, ale także osobistym dramatem członków obsady.

Różne gwiazdy przez lata przeszły przez swój sprawiedliwy udział w nieszczęściach w związku – od rozstania, przez wspaniałe śluby, po rozwody – i wszystko pomiędzy.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Kiedy Chrishell Stause dołączyła do The Oppenheim Group, właśnie poślubiła gwiazdę This Is Us, Justina Hartleya. Widzowie widzieli, jak przechodzi przez miażdżący rozwód w trzecim sezonie oryginału Netflix, a jeden z jej kolejnych poważnych romansów był z kimś nieoczekiwanym.

W piątym sezonie Selling Sunset Chrishell podkreśliła swój związek z brokerem Jasonem Oppenheimem. Chociaż obie drogi rozeszły się w grudniu 2021 roku, ich romans był głównym punktem fabuły piątego sezonu.

Teraz Chrishell ponownie znalazł miłość. To powiedziawszy, odświeżmy historię jej związku, zaczynając od jej najnowszego boo.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamaŹródło: NetflixChrishell Stause spotyka się z australijskim muzykiem G Flipem.

Podczas gdy przeszłe relacje Chrishella z Jasonem zdominowały nagłówki gazet dzięki wydaniu 22 kwietnia 5 sezonu Selling Sunset, agent nieruchomości został od tego czasu powiązany z kimś innym.

Chrishell Stause spotyka się obecnie z niebinarną australijską piosenkarką G Flip (prawdziwe nazwisko Georgia Flipo). Potwierdziła tę wiadomość moderatorowi Tan France podczas specjalnego zjazdu Selling Sunset Season 5, który został wyemitowany 6 maja.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąŹródło: Getty Images

Chrishell Stause i G Flip biorą udział w pokazie drugiego sezonu „Bridgerton” 23 marca 2022 r.

Ich związek rozpoczął się po tym, jak G Flip poprosił Chrishella o zagranie w ich teledysku do piosenki „Get Me Outta Here”.

A w filmie sprawy stają się dość intymne między Chrishellem i G Flipem, co jest również prawdą w prawdziwym życiu.

„To była świetna zabawa; świetnie się bawiliśmy. Nie wszyscy będą na to gotowi, ale myślę, że to jest wspaniałe. Myślę, że jest niesamowite, piosenka jest niesamowita” – powiedział Chrishell.

Artykuł kontynuuje poniżej reklama Gwiazdy „Sprzedaż zachodu słońca”, Chrishell Stause i Jason Oppenheim, rozstali się pod koniec 2021 roku.

Chociaż myśleliśmy, że Chrishell znalazł ją długo i szczęśliwie z szefem Jasonem Oppenheimem (który jest również współzałożycielem Oppenheim Group), ich związek był krótkotrwały.

Para upubliczniła wiadomości w lipcu 2021 r., Ale wcześniej bardzo powoli. Jason powiedział Us Weekly, że ich związek zaczął się tylko jako przyjaźń, zanim przekształcił się w romans.

„Myślę, że mogę mówić w imieniu nas obojga, mówiąc, że nie myśleliśmy o sobie romantycznie [before]”, powiedział Jason w gazecie. „Nawet [after we got together], nie sądzę, że my też… traktowaliśmy to bardzo poważnie. Był to więc zdecydowanie ciekawy proces”.

Biorąc pod uwagę, że para spotkała się za pośrednictwem Selling Sunset, zrozumiałe jest, że niektóre brwi zostały uniesione, kiedy ogłosili ogłoszenie.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Chrishella (@chrishell.stause)

Źródło: Instagram

Około pięć miesięcy po tym, jak weszli na giełdę, Jason i Chrishell ogłosili rozstanie. Oboje nie byli w stanie dojść do porozumienia w sprawie posiadania dzieci (Chrishell chciał mieć dziecko, podczas gdy Jason ostatecznie zdał sobie sprawę, że jeszcze go tam nie było).

Droga do ich rozpadu została pokazana w piątym sezonie Selling Sunset.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą Chrisshell, który wcześniej rozwiódł się z gwiazdą „This Is Us”, Justinem Hartleyem.

Zanim zadebiutowała Selling Sunset i zaczęła sprzedawać wielomilionowe nieruchomości, Chrishell była najbardziej znana ze swojej pracy w operze mydlanej oraz z występowania na ramieniu Justina Hartleya na imprezach.

Chrishell i Justin pobrali się w 2017 roku, około rok po tym, jak ta ostatnia gwiazda stała się powszechnie znana dzięki roli Kevina Pearsona w This Is Us.

Para, która była małżeństwem przez dwa lata, spotykała się przez trzy lata, zanim Justin zadał pytanie. Według TMZ, zostały one założone przez wspólnego przyjaciela na długo przed tym, jak Justin wylądował w umowie This Is Us.

Historia TMZ, przezabawnie zatytułowana „Teczka Justina Hartleya w sprawie rozwodu… To już nie jest dla nas”, jest najwyraźniej także miejscem, w którym Chrishell po raz pierwszy dowiedziała się, że jej małżeństwo się rozpada.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąŹródło: Getty Images

Chrishell Stause i Justin Hartley

Aby dodać zniewagę do kontuzji, Justin twierdził w swoim wniosku o rozwód, że on i Chrishell rozstali się 8 lipca 2019 r., podczas gdy Chrishell utrzymywał, że byli razem „aż do dnia, w którym złożył wniosek”, czyli 22 listopada.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Sprawy jeszcze bardziej wprawia w zakłopotanie fakt, że para była wielokrotnie widziana razem publicznie między lipcem a listopadem. Chrishell, który poprosił Justina o zapłacenie za alimenty na rzecz małżonka – odmówił – uważał, że jej były mąż mógł zawrzeć jakąś branżową umowę, której „po prostu nie chce, żeby ją dostała”. Ojej!

Justin ożenił się ponownie; poślubił Sofię Pernas w 2021 roku.

Chrishell rzuciła cień na innego ex, Matthew Morrisona, w pierwszym sezonie swojego programu.

Chrishell i Justin nie mają razem dzieci, chociaż źródło cytowane przez People powiedziało, że Chrishell „myślał, że dzieci pojawią się wkrótce po ślubie, ale to po prostu nie wyszło”. Inne źródło dodało, że „Chrishell jest naprawdę gotowa, by po prostu ustatkować się, zostać żoną i zostać w domu mamą”. Ale wygląda na to, że jej małżeństwo z Justinem po prostu nie było w planach.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąŹródło: Getty Images

Chrishell Stause i Matthew Morrison

W pierwszym sezonie Selling Sunset Chrishell miała fanów, którzy zagłębiali się w historię jej związku po tym, jak od niechcenia rzuciła cień na byłego.

Ta chwila wydarzyła się wokół ogłoszenia małżeństwa jej 36-letniej partnerki, Mary z ówczesnym 25-letnim Romainem. Chrishell powiedział kamerom: „Nie wiedziałem, kim jestem w wieku 25 lat i nie wiedziałem, czego chcę, ponieważ w rzeczywistości, gdybym skończył z osobą, z którą byłem, gdy miałem 25 lat, chciałbym się zabić. ”

„I tak, możesz to wygooglować” – odważyła się widzów. „Byłeś d–k! Przepraszam…”

Według Cosmopolitan, tym byłym był gwiazdor Glee Matthew Morrison, z którym Chrishell był zaręczony przez rok w 2006 roku.

Dobra jazda! Zaczynamy nowe rozdziały, Chrishell.

Pierwsze pięć sezonów Selling Sunset jest już dostępnych do streamowania w serwisie Netflix.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button