Rozrywka

Christian LeBlanc z Y&R „nie może długo mówić, bo będę emocjonować się” w serdecznej tonie

Darcy Rafter

Zdjęcie: Greg Doherty/Getty Images

Ikona mydła Young and the Restless, Christian Jules LeBlanc (Michael), musi poświęcić chwilę na zebranie się po tym, jak została przytłoczona miłością i wsparciem swoich fanów Y&R.

LeBlanc nie tylko kołysze nowe srebrne zamki, ale także nową rolę po spędzeniu dziesięcioleci na Y&R. Przyjrzyjmy się, co utalentowany aktor ma do powiedzenia, gdy pojawia się w pozabroadwayowskiej produkcji Kot na gorącym blaszanym dachu.

Zdjęcie: Kevin Winter/Getty Images

Christian LeBlanc z Y&R „Nie mogę długo mówić, bo będę emocjonalnie”

Ikona mydła Young And The Restless, Christian Jules LeBlanc (Michael), jest nie tylko weteranem na małym ekranie, ale także na scenie. Uznany aktor występuje obecnie w roli Wielkiego Tatusia w filmie Kot na gorącym blaszanym dachu w teatrze w St. Clement’s w Nowym Jorku i będzie działał do niedzieli 14 sierpnia.

Przed ostatnim występem o godzinie 14:00, Christian siedział w swojej garderobie, aby zastanowić się nad tym doświadczeniem i sprecyzować, za co czuł się wdzięczny.

To skłoniło LeBlanc do nakręcenia 9-minutowego filmu, aby „podziękować niesamowitej liczbie fanów, zwolenników i widzów Young & Restless”. Kontynuował: „To po prostu bardzo mnie porusza i nie mogę mówić zbyt długo, ponieważ jestem emocjonalny”.

Następnie LeBlanc musiała zatrzymać się i zebrać myśli, gdy jego głos załamał się i stał się emocjonalny. Następnie kontynuował listę członków obsady i podziękował tym, którzy przyszli go zobaczyć, „niesamowitej ekipie” i jego reżyserowi.

Aktor dał również fanom wgląd w to, jak wygląda jego garderoba, gdy zostaliśmy zabrani na wycieczkę po tym, co jest znane jako trzeci najstarszy dom poza Broadwayem i jest również kościołem biskupim.

Christian LeBlanc otrzymuje wsparcie od gwiazd mydlanych

Współ-gwiazda i dobra przyjaciółka, Michelle Stafford (Phyllis) wzięła udział w jednym z wieczornych koncertów i przesłała swoje gratulacje Christianowi. Stafford udostępnił na Instagramie „pierwszą z WIELU STELLARNYCH recenzji występu @christianjleblanc w Cat on a Hot Tin Roof”.

Do LeBlanc dołączyła również Alley Mills z The Bold And The Beautiful (Pam), która również pojawiła się na wieczornym koncercie. „Niesamowita Alley Mills pojawiła się na pokazie o 19:00!” Christian udostępnił na Instagramie „Szczęśliwy, szczęśliwy, radość, radość!”

Christian LeBlanc porzuca Genoa City dla teatru muzycznego

To było marzenie na całe życie LeBlanc, jak ujawnił w wywiadzie dla Soaps.com: „Nie jest przesadą stwierdzenie, że jest to coś, o czym marzyłem przez całe życie. Mam na myśli to, że zagram jedną z najwspanialszych ról, jakie kiedykolwiek napisano na scenie w Nowym Jorku. Myślę, że to musi być marzenie każdego aktora.

Do obsady filmu Kot na gorącym blaszanym dachu do LeBlanc dołączają Alison Frazier jako Big Mama, Sonoya Mizuno jako Maggie i Matt de Rogatis jako Cegła.

Zdjęcie: Greg Doherty / Patrick McMullan za pośrednictwem Getty Images

Czy masz coś do powiedzenia na temat tego artykułu?

Darcy to doświadczona dziennikarka pasjonująca się kulturą celebrytów i rozrywką. Po ukończeniu studiów w dziedzinie mediów i komunikacji na Goldsmiths University została również specjalistką od mediów społecznościowych, zawsze będąc na bieżąco z najnowszymi trendami. Z prawie pięcioletnim doświadczeniem w mediach, jej ekspertyzą jest analiza platform takich jak Instagram, Twitter i TikTok. Kiedy nie śledzi najnowszych trendów, ogląda filmy i je dużo czekolady.

Kim był Paul Lamison? WFLA opłakuje zmarłego fotoreportera

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button