Rozrywka

Christie Brinkley pokazuje niemożliwie umięśnione nogi w maleńkim kostiumie kąpielowym

Christie Brinkley zyskała sławę jako efektowna modelka strojów kąpielowych i nadal trzyma ten płaszcz, co udowodniła w piątek wspaniałym strzałem.

ZOBACZ: filmy Christie Brinkley w oszałamiającym domu w Hamptons – i spójrz tylko na te wszystkie kapelusze

Udostępniając zdjęcie z ostatniej sesji dla magazynu Social Life, gwiazda odprężyła się na swoim telefonie przy basenie w odważnym czarnym jednoczęściowym kostiumie. Maleńki kostium kąpielowy pasował do jej krzywizn i pozwolił jej pokazać swoje niemożliwie umięśnione nogi, gdy położyła się na krześle. Christie miała szeroki uśmiech na twarzy, podczas gdy stół obok niej był zastawiony różnymi gazetami.

Ładowanie gracza…

ZEGAREK: Christie Brinkley zakłada bikini ze stringami ze specjalnego powodu

W długim podpisie napisała: „To weekend! Zamierzam nadrobić zaległości w czytaniu! W końcu zabrałam się do lektury pasjonującej autobiografii niesamowitej @demimoore „Inside Out”. podniosłem go, nie mogłem go odłożyć!

WIĘCEJ: Sailor Brinkley sprawia, że ​​jej mama Christie Brinkley jest dumna z ostatniego momentu w stroju kąpielowym

ZOBACZ: Christie Brinkley pozuje w przyciągającym wzrok stroju, gdy ujawnia nieoczekiwany wynik swojego incydentu samochodowego

„Teraz jestem w połowie kolejnej bestsellerowej autobiografii… tej autorstwa utalentowanego piosenkarza, autora piosenek i najlepszego przyjaciela mojego bohatera @jonimitchell @brandicarlile. Po tym, jak w tym tygodniu pochłonę resztę tej wspaniałej książki… Co powinienem przeczytać dalej?”

Jej zwolennicy od razu zakochali się w tym zdjęciu, jak jeden z nich podzielił się: „Niesamowicie piękne zdjęcie od niesamowicie pięknej kobiety mają wspaniały weekend Christie”.

Model wyglądał fantastycznie

Drugi dodał: „Jesteś taka piękna”, a trzeci skomentował: „Stylizacja, która pięknie wygląda jak zawsze Queen”.

WIĘCEJ: Sailor Brinkely zachęca fanów do rozmowy, gdy przedstawia „przystojnego chłopca”

CZYTAJ: Christie Brinkley dzieli się aktualizacją na temat zdrowia psa

Czwarty powiedział: „Wyglądasz absolutnie niesamowicie. Ciesz się książką Demi”, a piąty entuzjastycznie: „Najpiękniejszy obraz w historii”.

Christie była oszołomiona swoimi zdjęciami z życia towarzyskiego, a w zeszłym tygodniu naśladowała scenariusz z myjni samochodowej, wyglądając na tak podekscytowaną, jak tylko mogła, trzymając otwartą słuchawkę prysznica, gotową do spłukania samochodu wodą i jednocześnie pokonać upał.

Christie jest królową strojów kąpielowych

Christie miała na sobie błękitną sukienkę mini z pierzastym wykończeniem na górze, które odsłaniało jej nogi, i białymi szpilkami.

ZOBACZ: Christie Brinkley serwuje spojrzenie w głębokim kostiumie kąpielowym

WOW: Christie Brinkley jest eleganckim kostiumem kąpielowym w oszałamiającej nowej sesji na okładkę

„Szczęśliwej niedzieli! Mam nadzieję, że twój dzień będzie pełen śmiechu” – napisała podpis na swoim zdjęciu, a jej fani natychmiast zaczęli zasypywać ją komplementami.

„Och Christie, to jest wspaniałe”, jeden napisał, a inny powiedział: „Piękne zdjęcie z tobą Christie”, a jej córka Alexa Ray Joel dodała nawet: „Benz jest prawie tak ponadczasowy i fotogeniczny jak ty… ale nie całkiem!”

Czytaj więcej WITAJCIE! Historie z USA tutaj

Podoba Ci się ta historia? Zapisz się do naszego newslettera, aby inne artykuły, takie jak ta, trafiały prosto do Twojej skrzynki odbiorczej.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button