Rozrywka

Christina Haack i Heather Rae Young miały „napięcie” przed dramatem na mecz: „nie mogą się znieść”

Christina Haack i Heather Rae Young. APEX/MEGA; Londyn Rozrywka/Shutterstock

Nic nowego? Krystyna Hall (z domu Haack) i Heather Rae El Moussa (z domu Young) nie zawsze się dogadywały — a ich niedawna kłótnia na mecz piłki nożnej to tylko najnowszy przykład.

Przeczytaj artykuł

„Od jakiegoś czasu istnieje napięcie między Christiną i Heather”, mówi wyłącznie źródło Nas tygodniowo. „Zwykle pozostają od siebie oddaleni”.

ten Christina na Wybrzeżu gwiazda, 38 lat, wyszła za Tarek El Moussa przez siedem lat przed ich rozstaniem w 2016 roku. Były Flip Flopa Costars, którzy dzielą córkę Taylor, 11 lat i syna Brayden, 6, sfinalizowali rozwód w 2018 roku i oboje przenieśli się romantycznie.

Hall żonaty Mrówka Anstead w grudniu 2018 r., ale rozstali się niecałe dwa lata później we wrześniu 2020 r. Para, która ma dwuletniego syna Hudsona, sfinalizowała rozwód w czerwcu 2021 r. Nas potwierdził w kwietniu, że mieszkaniec Kalifornii zawiązał węzeł po raz trzeci z Joshua Hall.

Przeczytaj artykuł

40-letni Tarek poślubił Sprzedam zachód słońca gwiazda, 34 lata, w październiku 2021 roku. Chociaż Heather jest częścią życia Christiny przez Tarek od 2019 roku, ich dynamika wciąż wydaje się być chwiejna.

„Christina zwykle po prostu rozmawia z Tarkiem, jeśli chodzi o dzieci”, mówi wtajemniczony Nas. „Ona akceptuje, że Heather przejmuje rolę macochy, ale ma do niej niechęć”.

Kobiety pozornie potwierdziły swój napięty związek na początku tego miesiąca, kiedy zostały sfotografowane podczas kłótni podczas meczu piłki nożnej dziecka w sobotę, 7 maja.

W jednym ze zdjęć Tarka można zobaczyć, jak odciąga żonę od byłego małżonka. Kolejna grupa zdjęć opublikowanych przez Codzienna poczta we wtorek 10 maja ujawnił, że Odwrotna strona Tarka gwiazda najwyraźniej została oddzielona od 41-letniego Joshuy, z pomocą trenera ich dzieci.

„Cały incydent z meczem piłki nożnej udowodnił wszystkim, że [Christina and Heather] nie dogaduj się”, dodaje źródło. „Szczerze mówiąc, nie mogą się nawzajem znieść”.

Kilka godzin po zrobieniu zdjęć piłkarskich, mieszana rodzina zjednoczyła się, gdy Brayden został przewieziony do szpitala, aby przejść pilną operację wyrostka robaczkowego.

„Przerażające 12 godzin dla nas rodziców + przybranych rodziców. Po przyjęciu na izbę przyjęć Brayden musiał mieć pilną operację wyrostka robaczkowego, a także usunięcie uchyłka Meckela wcześnie rano” – napisała Christina w swoim Instagram Story w niedzielę, 8 maja.

Przeczytaj artykuł

ten Przebudowa odnowy biologicznej współautor zaktualizował stan zdrowia Braydena następnego dnia, pisząc: „Stresujące 24 godziny, ale dobre przypomnienie, jak ważna jest praca zespołowa / wspólne rodzicielstwo. Wszyscy jesteśmy pod presją, ale kiedy to naprawdę ma znaczenie, wszyscy byliśmy tam, aby Brayden wykonywał swoją część.

Po incydencie z piłką nożną przedstawiciel Christiny wydał oświadczenie, aby Nas we wtorek o jej związku z byłym mężem i jego żoną. „Sprawa osobista została omówiona i od tego czasu została rozwiązana” – czytamy w oświadczeniu. „Koncentrujemy się na współrodzicielstwie jako zespole posuwającym się do przodu”.

Dramat Christiny z Heather toczy się pośród jej trwającej walki o opiekę nad ich synem Hudsonem z 43-letnim Ansteadem. Brytyjski gospodarz telewizyjny poprosił w zeszłym miesiącu o pełną opiekę nad dzieckiem, ale sędzia odmówił mu wyłącznej opieki. Byli mają stanąć w sądzie 28 czerwca w celu dalszego omówienia sprawy.

Z raportami Diany Cooper

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button