Rozrywka

Christina Haack mówi, że jest „gotowa na trochę spokoju” po dramacie bitwy o opiekę nad Ant Anstead i hospitalizacji syna

Christina Haack podzieliła się, że jest „gotowa na trochę spokoju” po tym, jak została „uderzona w lewo i prawo”. Oto co Flip lub Flop – powiedziała gwiazda po nagłej hospitalizacji swojego najstarszego syna, napiętej walce w piłkę nożną ze swoim pierwszym byłym mężem, Tarkiem El Moussa, i walce o opiekę nad jej drugim byłym mężem, Antem Ansteadem.

Krystyna Haack | Noel Vasquez/Getty Images

Christina Haack powiedziała, że ​​jest „gotowa na trochę spokoju” po hospitalizacji syna Braydena

W poście na Instagramie z 12 maja Haack udostępniła swoje zdjęcie swojemu mężowi Joshui Hallowi, jej byłemu mężowi Tarkowi El Moussa i jego nowej żonie Heather Rae Young. Haack i El Moussa dzielą opiekę nad dwójką swoich dzieci, Taylorem i Braydenem.

„Współrodzicielstwo 101. Dzieci są na pierwszym miejscu. Otwarty dom Taylora. Następnie idzie do gimnazjum” – napisał Haack pod zdjęciem. „Brayden dobrze się regeneruje i wszyscy jesteśmy wdzięczni 🤍. To były bardzo ciężkie tygodnie, gotowe na trochę spokoju 🙏.”

Post Haack pojawił się kilka dni po tym, jak ujawniła, że ​​jej 6-letni syn Brayden był hospitalizowany i miał operację w nagłych wypadkach w Dzień Matki, 8 maja. Od tego czasu zaktualizowała fanów, mówiąc, że Brayden był w domu i wracał do zdrowia z rodziną.

Haack była również zaangażowana w kłótnię ze swoim byłym mężem El Moussą i jego żoną podczas meczu piłki nożnej ich dziecka dzień przed operacją. Wygląda na to, że gwiazda HGTV jest gotowa odejść od walki i odpocząć po „bardzo trudnych kilku tygodniach”.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Christinę Hall (@christinahaack)

Christina Haack jest uwikłana w walkę o opiekę nad Ant Anstead

Oprócz problemów ze wspólnym rodzicielstwem z Tarek El Moussa i Heather Rae Young, Christina Haack jest obecnie zaangażowana w walkę o opiekę nad swoim drugim byłym mężem, Ant Anstead. Anstead i Haack dzielą opiekę nad swoim dzieckiem, dwuletnim synem o imieniu Hudson.

W kwietniu Anstead złożył wniosek o opiekę nad synem jego i Haacka. Twierdził w dokumentach sądowych, że gwiazda HGTV naraziła malucha na niebezpieczeństwo i naraziła go na ryzyko medyczne.

Sędzia odrzucił awaryjny nakaz Ansteada dotyczący pełnej opieki i wyznaczył rozprawę na 28 czerwca.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Christinę Hall (@christinahaack)

Gwiazda „Flip or Flop” powiedziała wcześniej, że maj nigdy nie był dla niej dobrym miesiącem

Na dzień przed operacją jej syna, Braydena, Christina Haack powiedziała, że ​​maj zawsze był dla niej pechowy.

„Maj nigdy nie był dla mnie wspaniałym miesiącem. Nie jestem pewien, co to oznacza pod względem astrologicznym lub duchowym, ale w maju miałem najgorsze chwile” – gwiazda HGTV napisała na Instagramie zdjęcie, na którym jest ze swoim nowym mężem, Joshuą Hallem.

„Różnica polega na tym, że w maju mam mężczyznę, który traktuje mnie z bezwarunkową miłością i szacunkiem” – powiedziała o Hall. „Stojąc przy mnie i pomagając mi przez te czasy, gdy czuję, że jestem frajerem uderzanym w lewo i prawo”.

Hall i Haack zaręczyli się we wrześniu 2021 roku. W kwietniu pojawiła się wiadomość, że para pobrała się w prywatnej ceremonii, choć obecnie nie wiadomo, kiedy odbył się ślub.

Haack podsumował: „To wtedy, gdy przeżywasz najgorsze chwile, które testują twój związek, naprawdę widzisz, jakimi ludźmi jesteście razem. Jeśli masz osobę, która kocha i szanuje, przytul ją dziś wieczorem wyjątkowo mocno, ponieważ uwierz mi, nie każdy to ma.

ZWIĄZANE Z: Fani reagują na to, jak Christina Haack pali jad ropuchy w czymś, co nazwała „doświadczeniem zmieniającym życie”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button