Rozrywka

Chwyć najlepszą sukienkę koktajlową, ponieważ „sezon ślubny” Netflixa już prawie nadchodzi — gdzie został nakręcony?

Ugh, sezon ślubny. To trudny czas dla osób samotnych, zwłaszcza dla tych, którzy mają tradycyjne rodziny, które chcą umówić się z najbliższym lekarzem lub prawnikiem. Wziąwszy to o jeden stopień wyżej, dla samotnych kobiet z tradycyjnymi indyjskimi rodzicami, cóż, sezon ślubny to piekło. W serialu „Sezon ślubny” Toma Deya z serialu „Romcom” Netflixa traktuje to jako swoje założenie. „Pod presją rodziców, aby znaleźć małżonków, Asha i Ravi udają, że umawiają się na randki podczas letnich ślubów, tylko po to, by zakochać się w sobie” – czytamy w streszczeniu.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Asha — grana przez Pallavi Sharda (Lion) — jest naszą główną damą. Kiedy jej matka, Suneeta (Veena Sood), tworzy dla niej profil randkowy na stronie DreamyDesiPartner bez jej zgody, Asha zgadza się spotkać „geniusza MIT” Raviego (Suraj Sharma) i brać udział w weselach razem z nim, jeśli Suneeta usunie profil. Chociaż Asha jest nieco uparta, wkrótce zostaje zauroczona „Indiańskim Czarującym Księciem”.

Chociaż fałszywa para uczestniczy razem w wielu indyjskich weselach, akcja filmu nie odbywa się w Indiach. Omówmy miejsca kręcenia sezonu ślubnego.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąŹródło: Netflix Gdzie nakręcono „Sezon ślubny” Netflixa?

Według IMDb, sezon ślubny został nakręcony w Toronto i Ontario w Kanadzie.

„Sezon ślubny to film fabularny z firmy Wilding Pictures z Toronto. Tom Dey ma wyreżyserować film w Ontario w Kanadzie” – napisało FTIA (Film & Television Industry Alliance). W obsadzie znaleźli się także Rizwan Manji (Outsourced), Sean Kleier (Sam), Arianna Afsar (Martian Land) i Ruth Goodwin (Stuck).

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Według The Star, niektóre sceny do sezonu ślubnego zostały nakręcone w Cambium Farms w gminie Ontario, Caledon — oszałamiającym, rustykalnym miejscu należącym do Colina Williamsa.

„Położone na 50 akrach w samym sercu malowniczych wzgórz Caledon od początku XIX wieku, Cambium Farms zachowało cały swój pierwotny urok”, stwierdza strona internetowa Cambium Farms. „Posiadając budzącą podziw, autentyczną, stuletnią stodołę, zawierającą dwie wyjątkowe przestrzenie na imprezy oraz w pełni odrestaurowaną farmę i powóz, Cambium Farms jest idealna na każdą imprezę dużą lub małą”.

Źródło: YouTube/NetflixArtykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Obiekt składa się z czterech oddzielnych budynków: Stodoły, Byre (co jest określeniem obory), Powozowni i Farmhouse.

Cambium Farms zmieniło właściciela tylko „kilka razy w ciągu ponad wieku”.

„To było jak prezent, ponieważ wszystkie wesela, które zaplanowaliśmy na maj i czerwiec, musiały zostać odwołane” – powiedział Colin Williams The Star w lipcu 2021 r. o projekcie Netflix kręconym w jego oszałamiającym miejscu. Niestety pandemia COVID-19 naprawdę utrudniła biznes.

Wspaniale jest wiedzieć, że przedsięwzięcie Netflix poważnie potraktowało środki ostrożności związane z COVID-19, jak zasugerował Colin. „Budżet przeznaczony na COVID-19 musiał być duży” – powiedział.

W zestawie znalazły się bańki do dzielenia członków obsady, codzienne testy na koronawirusa, a także pielęgniarki na planie.

Premiera sezonu ślubnego w czwartek, 4 sierpnia 2022 r., na Netflix.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button