Rozrywka

Ciężarna Adriana Lima popisuje się brzuszkiem na pokazie „Top Gun” w Cannes

Więcej na temat: Adriana Lima w ciąży Adriana Lima obnaża swój brzuszek przed pokazem Alexandra Wanga VS Angel debiutuje brzuszek na Balmain Adriana Lima ogłasza, że ​​jest w ciąży z dzieckiem nr 3 w pierwszym TikTok Inside Indian Creek, domu na wyspie Miami Ivanki Trump i Jareda Kushnera

Adriana Lima obnaża swój guz.

Ciężarna modelka uświetniła premierowy czerwony dywan „Top Gun: Maverick” na festiwalu filmowym w Cannes w środę, ubrana w biżuterię Chopard i czarną suknię Balmain z długimi rękawami, z wycięciem odsłaniającym guzki.

40-letnia Lima ogłosiła, że ​​spodziewa się trzeciego dziecka (pierwszego z chłopakiem Andre Lemmers) w lutym, a wkrótce potem zadebiutowała na pokazie Balmain podczas Tygodnia Mody w Paryżu.

W kwietniu przeszła po wybiegu dla Alexandra Wanga, ubrana w podobną czarną minisukieczkę z dużym wycięciem wokół tułowia.

Lemmers towarzyszył Limie na dywanie w Cannes, pokazując palmtopa i tuląc jej guz.

Lemmers pozował z ręką na nagim brzuchu swojej dziewczyny.Corbis via Getty Images

A supe nie było jedynym wielkim nazwiskiem na premierze filmu; Były tam gwiazdy „Top Gun: Maverick” Tom Cruise, Jennifer Connelly i Miles Teller, a także Eva Longoria, Lady Amelia Spencer, Lady Elisa Spencer i koleżanka modelka Chanel Iman.

Wcześniej tego dnia Lima ujawniła, że ​​jest na okładce Elle Brasil, nie ma na sobie nic poza długimi doczepianymi włosami i paskiem na brzuchu w ciąży.

Były Anioł Victoria’s Secret ma również córki Valentinę (lat 12) i Siennę (lat 9) z byłym mężem Marco Jarićem.

Wygląda na to, że pierwszy syn supermodelki będzie regularnie chodzić na czerwonym dywanie, zanim jeszcze się urodzi.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button