Rozrywka

Ciężarna Sharna Burgess pozuje nago przed nadchodzącym terminem porodu dziecka: „Every Heartache” doprowadziło mnie tutaj

Sharna Burgess Studio Mona Marandy

W ciąży i dumny! W ciąży Sharna Burgess rozebrana na nagą sesję zdjęciową, aby pokazać jej brzuszek przed jej terminem porodu 4 lipca.

Przeczytaj artykuł

„37. I jest coraz lepiej. Zastanawiałem się nad moimi ostatnimi 5 latami dzisiaj. Od emocjonalnego dna, do rozpoczęcia mojej podróży widząc i poznając siebie, kochając siebie i wiedząc, czego chcę i potrzebuję” – przyszła mama, która spodziewa się dziecka nr 1 z partnerem Brian Austin Greennapisał na Instagramie w środę, 22 czerwca, wraz z nagim zdjęciem, na którym jedną ręką zakrywa klatkę piersiową, a drugą trzyma się za brzuch.

Kontynuowała: „Do dziś… mając wszystko, o czym kiedykolwiek marzyłam, a nawet więcej. Życie, to życie, którym żyję, z kim jest i życie rosnące we mnie zawsze tam na mnie czekało, czekając, aż będę na to gotowy.”

The Taniec z gwiazdami regularnie zachęcała swoich zwolenników, aby „zaufali boskiemu czasowi życia… wszyscy dobrzy i brzydcy prowadzą mnie właśnie tutaj, do prawdziwej radości i bezwarunkowej miłości”.

Burgess i Green ogłosili, że spodziewają się dziecka razem w lutym 2022 roku. Duet zaczął spotykać się podczas pandemii w 2020 roku i został oficjalnym Instagramem w styczniu 2021 roku ze zdjęciem ich całujących się na balkonie. Miesiąc wcześniej tancerka towarzyska zasugerowała nowy związek wyłącznie po to, aby: Nas tygodniowo.

Przeczytaj artykuł

„Właściwie nie jestem już na rynku. Ale to jest bardzo nowe i bardzo, wiesz, zasadniczo chodzi o randki. Nikt jeszcze nie nazywa nas związkiem” – powiedziała wtedy. „Jak zabawnie byłoby, gdybym rzeczywiście znalazł miłość swojego życia podczas pandemii?”

Sharna Burgess rozbiera się na kilka dni przed urodzeniem Briana Austina Greena tańczącego z gwiazdami
Sharna Burgess i Brian Austin Green ABC/Eric McCandless

Pomimo silnego połączenia od samego początku, szczęśliwa para zwolniła. „Naprawdę nie spieszyliśmy się. Wzięliśmy cztery lub pięć randek, zanim jeszcze się pocałowaliśmy. Naprawdę chodziło o poznanie człowieka, ponieważ na tym oboje jesteśmy w naszym życiu. Tak naprawdę nie umawiam się dla zabawy, spotykam się na poważnie. Chcę cię poznać od środka” – powiedział Burgess Rozrywka dziś wieczorem w marcu 2021 r.

Oczekujący rodzice również nie spieszą do ołtarza, chociaż Australijczyk powiedział, że małżeństwo jest zdecydowanie w ich głowach.

„Przez ten czas trwały dyskusje, że byliśmy razem o rzeczach, które lubimy i których chcielibyśmy, i jesteśmy końcową grą” – powiedziała wyłącznie Nas w marcu. „Więc w pewnym momencie jest to zdecydowanie na kartach, ale nie byliśmy w takim związku [in the first place] to było w stylu: „Więc tutaj się pobierzemy, a potem zaplanujemy tutaj dziecko, ale jeśli zarezerwujesz koncert, możemy to trochę przesunąć”. … To tak, żeby życie było życiem, prawda? Po prostu cieszmy się sobą i ufajmy, że wszystko wydarzy się wtedy, gdy jest to przeznaczone”.

Burgess życzyła swojemu kawalerowi szczęśliwego Dnia Ojca na Instagramie na początku tego miesiąca. „Już wiem, że nasz maluch ma najwspanialszego tatę, ponieważ mogę patrzeć, jak prowadzisz, pielęgnujesz i kochasz swoje dzieci w najpiękniejszy sposób. Jesteś niesamowitym rodzicem, co widać po tym, jak Twoje dzieci na Ciebie patrzą, kochają i szanują. Świadomość, że jesteś przy mnie, uczestnicząc w kolejnej przygodzie, napełnia mnie prawdziwym szczęściem i absolutną pewnością siebie. Kocham cię. Wszyscy cię kochamy. Happy Fathers Day baby” – napisała podpis na zdjęciu, na którym Green całuje ją w policzek.

Przeczytaj artykuł

The Zarządzanie gniewem aktor był wcześniej żonaty z Megan Fox od 2010 do 2021. Mają trzech synów: Noah, 9 lat, Bodhi, 8 lat i Journey, 5 lat.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button