Rozrywka

Claudia Hernandez: Mama zabija 3-letnią córkę, wkładając jej rękę do gardła podczas „egzorcyzmów”

SAN JOSE, KALIFORNIA: Matka rzekomo zabiła swoją córkę z pomocą ojca i brata, ponieważ wierzyła, że ​​dziecko jest „opętane”. Claudia Hernandez podobno torturowała swoją trzyletnią córkę Arely Naomi Proctor podczas „wykonywania egzorcyzmu” we wrześniu 2021 r., który odebrał jej życie.

Claudii podobno „pomógł” wujek Arely, Rene Aaron Hernandez-Santos, lat 19, i dziadek Rene Trigueros Hernandez, lat 59, kaznodzieja w małym kościele w San Jose. Strzał Claudii został wydany niedawno po tym, jak na początku tego roku została oskarżona o napaść na dziecko z użyciem siły, która może spowodować poważne obrażenia ciała. Jej krewni również zostali oskarżeni w tym tygodniu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Rodzice z Kalifornii oskarżeni o „tortury” po tym, jak policja znalazła 10 dzieci żyjących wśród kału i śmieci

Matka piętnastki lat brutalnie torturowała dzieci i kazała im patrzeć, jak gotuje ich szczenięta w garnku, śledztwo ujawnia

Z dokumentów sądowych wynika, że ​​24 września ubiegłego roku podejrzane trio przez kilka godzin trzymało „Arely za szyję, tułów i nogi. Próbowali wywołać u niej wymioty, wkładając jej palce i dłonie do gardła”. Dziecko w końcu „wymiotowało przezroczystym/fioletowym płynem” i przestało reagować. Miała „liczne obrażenia wokół oczu, twarzy, szyi i klatki piersiowej” – dodała w oficjalnych dokumentach zastępca prokuratora okręgowego Rebekah Wise.

Przerażające szczegóły śmierci dziewczynki nie zostały wcześniej podane do wiadomości publicznej. Jednak teraz, gdy pojawiły się dokumenty sądowe, okazało się, że „odprawiali na niej egzorcyzmy”, ponieważ „budziła się i co jakiś czas krzyczała lub płakała”. Dziadek ofiary podobno powiedział: „Jeśli czytasz Biblię, zobaczysz, że Jezus odpędza demony i przywraca chorym zdrowie. Nie wtedy, gdy ja chcę to zrobić, ale wtedy, gdy Bóg w swojej woli chce uzdrowić człowieka. Kaznodzieja jest jak narzędzie Boga; to, co robimy, jest tym, co mówi Bóg. To jest rzecz Boża i wszystko jest w woli Boga, bez względu na to, jak małe czy duże.”

Doniesiono również, że ludzie, oskarżeni o zabicie Arely, czekali dwie godziny po tym, jak myśleli, że nie żyje, zanim zadzwonili pod numer 911. Matka podobno powiedziała policji, że „nie podjęto żadnych działań ratujących życie, aby pomóc” maleństwu. „Udusiła ją wiele razy do tego stopnia, że ​​ofiara straciła przytomność, wsadziła ręce do gardła i kontynuowała ten sposób postępowania przez prawie cały dzień” – podobno Wise napisał o Claudii w dokumencie.

Poza tym na kilka dni przed oskarżeniem oskarżonej matki podobno udostępniła na YouTube prawie 45-minutowy film, bezwstydnie się uśmiechając i nie okazując wyrzutów sumienia z powodu śmierci córki. W filmie powiedziała: „Jestem spokojna, jestem szczęśliwa. Powodem, dla którego czuję to, co czuję, jest Bóg. Jeśli nie chcesz być w moim życiu, to w porządku. Jedyne, czego potrzebuję, to Bóg. Jest jak jest.”Claudia dodała również: „Gdyby cię nie było, gdy zmarła i cokolwiek chcesz myśleć, nie jest ważne. Jedyne, czego nie zamierzam robić, to kłamać o tym, jak odeszła. Każdy chce wiedzieć, co się z nią stało, wiesz, przyczyna jej śmierci. Wiele osób zwróciło się do mnie po śmierci mojej córki; wiele osób myślało o wielu rzeczach z powodu tego, jak wyglądała ta sytuacja. Jeśli cię tam nie było, nie wiesz, co się stało. Wiem, co się stało. Mógłbym tu siedzieć i być negatywny. Ale nie ma sensu, żebym to robił. Nie mogę zmienić tego, co jest. Jest jak jest.”

Jeśli masz dla nas wiadomość lub interesującą historię, skontaktuj się z nami pod numerem (323) 421-7514

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button