Rozrywka

Clippers Shopping League – wiodący strzelec wyborowy przed poborem: źródła

Getty Luke Kennard z Clippers

Jeśli chodzi o zbliżający się rynek handlu NBA, który już sięgnął zenitu po wymianie Jeramiego Granta z Pistons do Portland w środę, rola czystego strzelca staje się nieco ciasna. Nie jest tajemnicą, że Heat odebrał wezwania na skrzydło Duncana Robinsona, którego słaba obrona sprawiła, że ​​został wygnany po sezonie z pięcioma DNP.

Nie jest też zaskoczeniem, że Nets widzą, co może być dostępne dla strzelca Joe Harrisa, którego kontuzja kostki w 14 meczach w harmonogramie przekształciła się w całoroczny koszmar, który wymagał operacji.

Ale jeśli chodzi o czystych strzelców na rynku, najbardziej atrakcyjnym może być facet, który w zeszłym roku prowadził ligę w strzelaniu za 3 punkty, zarabiając 44,9% z łuku, Clippers strzeże Luke’a Kennarda. Według źródeł w lidze, LA kupuje Kennarda przed czwartkowym draftem do NBA i będzie chciał przenieść go w przyszłym miesiącu, jeśli nie uda się osiągnąć porozumienia.

Cavaliers i Clippers rozmawiali o umowie z Kennardem zeszłej zimy, ale Cavowie zamiast tego wylądowali bardziej wszechstronnego strażnika Carisa LeVerta – Cavs nadal bardzo potrzebują strzelania obwodowego. Clippers zamienili się na skrzydło Normana Powella w terminie, a obecność Powella sprawia, że ​​Kennard jest bardziej stracony.

Według źródeł, Bulls i Kings są również potencjalnymi konkurentami. Kennard (który w tym tygodniu kończy 26 lat) ma przed sobą trzy lata kontraktu z 13,7 miliona, 14,7 miliona i 14,7 miliona dolarów, przy czym trzeci rok to opcja zespołowa. Harris (który ma 30 lat) ma za dwa lata około 39 milionów dolarów, podczas gdy Robinson (ma 28 lat) ma cztery lata i jeszcze 74 miliony dolarów.

Co wart jest Ivey Knicks?

The Knicks nie spuszczają oczu z wyboru nr 4 w drafcie, mając nadzieję, że przeniosą się na pozycję, by wyciągnąć ultraszybkiego strażnika Jadena Iveya z Purdue. The Knicks mają 11. wybór i starają się zgarnąć kolejnego zawodnika pierwszego rzutu, aby zaoferować Sacramento w tym sezonie. The Knicks mają również w przyszłym sezonie pierwszego zawodnika Dallas do zaoferowania Kings.

PlayJaden Ivey | 2021-22 Highlights Drugi kanał: youtube.com/channel/UC8n8qjtOWK1j3tFiZAeeZ4Q Instagram: instagram.com/justin_stewart_5/ Twitter: twitter.com/j_stew55 —————————————————————— ————————————- *Nie jestem właścicielem żadnego materiału filmowego ani dźwięku, należy do NCAA i właściciela praw autorskich do utworu. Tworzę filmy wyłącznie w celach rozrywkowych* #NCAA #JadenIvey #NBADraft #CollegeBasketball #Purdue #Highlights2022-06-16T16:00:05Z

Wygląda na to, że Nowy Jork zamierza dokonać zamiany kostek z Sacramento. Ale może to zająć więcej, aby gracz, którego Knicks wyraźnie pożądał.

„Jeśli czujesz, że jest on twórcą różnic i potencjałem, aby uzyskać gwiazdorski wygląd w porównaniu do gracza rotacyjnego, którego masz, to kwestia tego, z czego chcesz zrezygnować?” powiedział Bobby Marks, wieloletni dyrektor wykonawczy i analityk ESPN. „Czy jesteś gotów się poddać, na pewno zamieniając 11 na 4, a teraz co dalej? Czy to wybór Mavericks, który masz? Czy to pierwszy? Czy prawdopodobnie będzie to kosztować jednego lub dwóch graczy we własnym składzie? Może Immanuel Quickley, tacy faceci, żeby spróbować dobić targu.

„Nie sądzę, że zwykła zamiana typów i dawanie pierwszeństwa przyszłości załatwi sprawę tutaj, ponieważ myślę [Ivey] ma talent, by być naprawdę dobrym graczem.

Zainteresowanie rysunkami „Innych facetów” w jazzie

Utah Jazz zdobyli mnóstwo uwagi ze względu na chęć wymiany byłego defensywnego gracza roku, Rudy’ego Goberta, ale biorąc pod uwagę ograniczoną ofensywę Goberta i jego zawrotną cenę (pozostały cztery lata i 170 USD), znalezienie rozsądnej umowy było trudne.

Mniej trudne, jak twierdzi kilka zespołów, jest wyrwanie dwóch innych elementów z Utah – rozgrywającego Mike’a Conleya i skrzydłowego Bojana Bogdanovica. Conley chyli się ku upadkowi i szacuje, że ma ograniczony rynek handlowy, ale Bogdanovic pozostaje wiarygodnym strzelcem i strzelcem obwodowym, któremu pozostał tylko rok kontraktu, z 19,5 milionami dolarów.

„Nie chodzi tylko o Goberta”, powiedział jeden z dyrektorów NBA, „jest tam wiele do zaoferowania. Chcą przerobić tę listę w górę iw dół wokół (Donovan) Mitchella.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button