Rozrywka

Co Johnny Depp zjadł w sądzie i jak zespół prawny Amber Heard wykorzystał to w jej sprawie

Gdy Johnny Depp siedział w sądzie ze swoim zespołem prawników podczas kłótni o zniesławienie ze swoją byłą żoną Amber Heard, podjadał słodycze i rysował w szkicowniku. Zespół prawników Hearda wykorzystał te zachowania podczas procesu, aby zasugerować, że Depp miał niekorzystną cechę osobowości. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, co zostało sugerowane i jak zareagował sędzia.

Johnny Depp | Michael Reynolds/POOL/AFP/Getty Images

Johnny Depp jadł cukierki jak żelki i gryzmolił w sądzie

Przez tygodnie, które Depp był w sądzie w Wirginii, często podjadał cukierki jak żelki. Fani zauważyli, że aktor jest palaczem i mógł używać słodyczy, aby ograniczyć swoje pragnienie nikotyny.

Ale adwokat Deppa, Ben Chew, również wydaje się być miłośnikiem słodyczy. Według świadków sądowych widziano go, jak racjonował żelki dla zespołu przed rozpoczęciem jednego dnia. Więc Edward Nożycoręki aktor nie był jedynym, który lubił słodycze.

Podczas gdy wielu obserwatorów procesu uważało, że stół z radami dotyczącymi jedzenia cukierków był ujmujący, inni uważali, że jest to kiepska forma w tak ciężkim przypadku. Wśród nich był zespół prawników Hearda.

Zespół prawników Amber Heard powiązał sposób, w jaki Johnny Depp jadł cukierki w sądzie, z narcyzmem

Adwokat Hearda, Elaine Bredehoft, zapytała biegłego, „a jeśli w ogóle” dowody, że Depp miał narcystyczne cechy osobowości oparte na jego rysowaniu i jedzeniu cukierków podczas procesu.

To pytanie otrzymało podtrzymany sprzeciw ze względu na brak podstaw, zanim psychiatra mógł odpowiedzieć za akt. Świadkowie powiedzieli, że adwokat Deppa, Camille Vasquez, z radością chwyciła cukierka i zjadła go po interakcji.

Jednak świadek nadal twierdził, że wierzy, że Depp ma narcystyczne cechy osobowości, chociaż sędzia nie pozwolił mu powiązać ich z tym, co aktor jadł podczas procesu.

Eksperci prawni rozważali kwestię zachowania Deppa w sądzie. Oczywiście istnieją różne teorie, jak może to wpłynąć na jego sprawę z ławą przysięgłych.

Na przykład komentator prawa Emily D. Baker sapnął, gdy Bredehoft powiązał jedzenie cukierków i bazgroły z narcyzmem. „Gdzie są moje słomki?” zapytała podczas transmisji próbnej tego dnia. „Muszę ich chwycić”.

Z drugiej strony prawnik z Wirginii Lee Berlik powiedział Daily Mail, że zachowanie Deppa może wydawać się zbyt beztroskie, nawet jeśli nie dowodzi to, że ma narcystyczną osobowość. Może się to wydać nieco lekceważące dla kwoty pieniędzy, o którą każda ze stron pozwała i wagi oskarżeń w sprawie.

„Chcesz, aby ława przysięgłych współczuła twojemu klientowi i musi być do tego lubiana. Jeśli zachowujesz się w ten sposób, to po prostu zabawa i gry, które mogą zniechęcić wielu ludzi” – wyjaśnił Berlik. Domyślił się, że niektórzy członkowie jury, których nie olśnił status gwiazdy aktora, mogli zostać „odrzuceni” jego zachowaniem.

Oczywiście wszystko zależy od ławy przysięgłych, która zdecyduje, jak bardzo zachowanie Deppa wpłynęło na jego sprawę teraz, gdy kłótnie się zakończyły. Obrady zostaną wznowione we wtorek 31 maja.

POWIĄZANE: Johnny Depp przeciwko Amber Heard: Argumenty końcowe zostawiają gwiazdy na werdykcie Watch

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button