Rozrywka

Co Lil Keed powiedział o YSL i Young Thug?

RAPPER Young Thug został aresztowany w maju 2022 r. i oskarżony o naruszenie ustawy Georgia’s Racketeer Influenced and Corrupt Organizations Act.

Artyści tacy jak Lil Keed ujawnili swoje poparcie dla rapera w następstwie jego podopiecznych RICO.

1

Co Lil Keed powiedział o YSL i Young Thug?

Raper Lil Keed wypowiedział się, by wesprzeć Young Thug w zeszłym tygodniu, po tym, jak został oskarżony o przestępstwa związane z gangami.

Zabrał się na Instagram, aby podzielić się wiadomością o sytuacji, mówiąc: „YSL to rodzina. YSL to etykieta. YSL to sposób na życie. YSL to styl życia. YSL nie jest gangiem. YSL nie jest przestępcą [organization]. YSL nie jest gangiem ulicznym. YSL nie jest motłochem”.

24-letni mieszkaniec Atlanty wydał kilka projektów, takich jak Long Live Mexico 2019 i Trapped on Cleveland 3, za pośrednictwem wytwórni YSL.

14 maja 2022 r., zaledwie kilka dni po jego oświadczeniu, zmarł Lil Keed.

Gunna wśród 28 domniemanych członków YSL, którzy zmierzą się z zarzutami RICO, w tym haraczy
Wewnątrz „YSL” Young Thug jako członek oskarżony o strzelanie do autobusu Lil Wayne

Co to jest YSL?

YSL, znana również jako Young Stoner Life i Young Slime/Slatt Life, to wytwórnia płytowa z siedzibą w Atlancie, założona przez rapera Younga Thuga w 2016 roku.

Jego artyści to Gunna, Lil Keed, Christian Eppinger i wielu innych.

9 maja Young Thug, urodzony jako Jeffery Lamar Williams, został aresztowany w Atlancie pod zarzutem spisku w celu pogwałcenia ustawy RICO (Racketeer Influenced and Corrupt Organizations) oraz za udział w ulicznej działalności gangów.

Wraz z aresztowaniem 28 członków YSL zostało oskarżonych o kilka rzeczy, od morderstwa po kradzież i posiadanie narkotyków.

Grupa rzekomo „spisywała się w celu zrzeszania się i z innymi dla wspólnych celów nielegalnego pozyskiwania pieniędzy i mienia poprzez model działalności haraczy oraz prowadzenia i uczestnictwa w przedsięwzięciu poprzez model działalności haraczy”, zgodnie z aktem oskarżenia uzyskanym przez Fox5.

Adwokat Young Thug zaprzeczył tym twierdzeniom, stwierdzając: „Pan Williams nie popełnił żadnego przestępstwa”, dodając, że „będzie walczył do ostatniej kropli krwi, aby go oczyścić”.

Raper jest obecnie przetrzymywany w więzieniu hrabstwa Fulton.

AGT uderzył z „poważnymi naruszeniami federalnymi” po tym, jak kaskader został sparaliżowany
Jestem baristą Starbucks - pracownicy pozwalają klientom zmieniać pozycję w menu i jest to denerwujące

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button