Rozrywka

Co się dzieje z trumną królowej Elżbiety po pogrzebie?

Nabożeństwa pogrzebowe królowej Elżbiety II dobiegły końca. Jedną z rzeczy, których możesz być ciekaw, jest to, co dzieje się dalej. Co stanie się z trumną królowej? Oto wszystko, co wiemy.

Co dzieje się z trumną królowej Elżbiety

Królowa Elżbieta II | Dan Kitwood – Pula WPA /Getty Images

Po państwowym pogrzebie odbyło się mniejsze nabożeństwo dla królowej w kaplicy św. Jerzego w zamku Windsor. Trumna królowej Elżbiety została umieszczona w Krypcie Królewskim. Było to jednak tymczasowe miejsce spoczynku królowej.

Według strony internetowej rodziny królewskiej, po zakończeniu nabożeństwa w kaplicy św. Na ostatnią służbę królową przeniesiono do Kaplicy Pamięci Króla Jerzego VI w zamku Windsor. Została pochowana obok swojego zmarłego męża, księcia Filipa, byłego księcia Edynburga.

Konto w mediach społecznościowych rodziny królewskiej ujawniło informacje o miejscu ostatniego spoczynku królowej. „Królowa zostanie pochowana wraz ze swoim zmarłym mężem, księciem Edynburga, wraz ze swoim ojcem, królem Jerzym VI, matką królową Elżbietą, królową matką i siostrą księżniczką Małgorzatą”, powiedział oświadczenie.

Znaczenie zamku Windsor

„src=”https://www.youtube.com/embed/GPpRHrJv-gY?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Zamek Windsor ma szczególne znaczenie dla rodziny królewskiej. Dla królowej Elżbiety II zamek Windsor był jak drugi dom. Ona i jej zmarła siostra, księżniczka Małgorzata, spędzały dużo czasu na zamku podczas II wojny światowej, będąc chronionym przez armię brytyjską, donosi Today.

„Pod wieloma względami Windsor był jej rodzajem domu z dala od domu” — mówi Daisy McAndrew, komentator królewski NBC. „Właśnie tam królowa zawsze mówiła, że ​​zdaje sobie sprawę, jak bardzo jest wdzięczna Gwardii Grenadierów”.

McAndrew mówi, że zamek wiele znaczył również dla królowej Elżbiety, ponieważ miała miłe wspomnienia z organizowania tam rodzinnych świątecznych pokazów ze swoją siostrą. Książę Filip uczestniczył w pokazach.

Trumna królowej Elżbiety została wykonana z wieloletnim wyprzedzeniem

Trumna królowej została wykonana ponad 30 lat wcześniej. Wykonany jest z dębu angielskiego i wyłożony ołowiem. Ołów pomaga zachować organizm, zmniejszając gromadzenie się wilgoci i powietrza”, informuje iNews.

Matthew Lymn Rose, dyrektor zarządzający AW Lymn, The Family Funeral Service, mówi publikacji, że trumny są przygotowywane, gdy członkowie rodziny królewskiej wciąż żyją.

„Rozumiem, że królowa i wszyscy członkowie rodziny królewskiej mają wykonane trumny za życia… więc nie ma zwłoki, trumna tam jest” – mówi Rose iNews.

Śledź Sheiresę Ngo na Świergot.

ZWIĄZANE Z: Ekspert od języka ciała mówi, że książę William i Kate Middleton są „alfa” i „przywódcy stada”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button