Rozrywka

Co się stało podczas aresztowania Paula Pelosi pod wpływem alkoholu?

Mąż przewodniczącej HOUSE Nancy Pelosi, Paul Pelosi, jest oskarżony o jazdę pod wpływem, która doprowadziła do wypadku samochodowego w Napa w Kalifornii 28 maja 2022 r.

Został oskarżony o prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu powodujące obrażenia oraz prowadzenie pojazdu z poziomem alkoholu we krwi wynoszącym 0,08% lub wyższym powodującym obrażenia.

1

Co się stało podczas aresztowania Paula Pelosi pod wpływem alkoholu?

Jeśli zostanie skazany, Paul Pelosi może zostać skazany na okres do 5 lat w zawieszeniu, odsiedzieć co najmniej 5 dni w więzieniu, a władze mogą zainstalować blokadę zapłonu w jego pojeździe.

Policja poinformowała, że ​​Paul prowadził porsche z 2021 r., kiedy jego pojazd został uderzony przez jeepa.

Odpowiadający funkcjonariusze powiedzieli, że Paul wykazywał „obiektywne oznaki i objawy zatrucia alkoholem” z „silnym zapachem” alkoholu w jego oddechu.

Ofiara, której nazwiska nie podano, zgłosiła ból w ramieniu, ramieniu i szyi.

Więcej do obserwowania…Aby uzyskać najnowsze informacje na temat tej historii, zaglądaj do Sun Online.

The-sun.com to miejsce, do którego docierają najlepsze wiadomości o gwiazdach, wiadomości sportowe, historie z życia wzięte, oszałamiające zdjęcia i filmy, które trzeba zobaczyć.

Polub nas na Facebooku pod adresem www.facebook.com/TheSunUS i śledź nas z naszego głównego konta na Twitterze pod adresem @Theussun.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button