Rozrywka

Co się stało z Alexis Mateo po wyścigu dragów RuPaula?

Alexis Mateo mogła nie zostawić zwycięzcy „RuPaul’s Drag Race” lub „RuPaul’s Drag Race All Stars”, ale nie skończyła z marką RuPaul. Daleko od tego, wróciła w innym charakterze – i nie sprzeciwiłaby się zrobieniu tego ponownie.

W maju Mateo zabrała się na Instagram, aby podzielić się tym, że pojawi się w „Drag Race España” jako gościnna sędzia. W innym poście rzuciła się na to doświadczenie, dziękując produkcji za umożliwienie jej uczestniczenia w programie. „To było spełnienie marzeń” – pisała wtedy. Warto zauważyć, że w zeszłym roku Mateo bardzo subtelnie (i przez to rozumiemy, wcale nie subtelnie) zasugerowała, że ​​byłaby bardziej niż szczęśliwa, mogąc prowadzić w całości hiszpańską, latynoamerykańską wersję programu. Rozmowa z Johnnym McGovernem w „Hej Qween!” mrugnęła, „Nawet nie wiem, dlaczego nie mamy latynoskiej wersji „Drag Race”. Biorąc pod uwagę, że Mateo wcześniej wyprodukowała swój własny konkurs drag Latinx „Dragueando” (przez Remezcla), uważamy, że byłaby w stanie sprostać temu wyzwaniu!

Poza „Drag Race España”, Mateo nadal był obecny w marce „Drag Race” poprzez występ na żywo w Las Vegas. W lipcu udostępniła taśmę na swoim Instagramie, pokazując zabawną wymianę zdań ze swoją gwiazdą „All Stars 5” i koleżanką królową Vegas, Derrickiem Barrym. „Chodź nas zobaczyć” – powiedziała fanom. Nie przejmuj się, jeśli to zrobimy!

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button