Rozrywka

Co tak naprawdę spowodowało strach zdrowotny Pata Sajaka

Według People, w listopadzie 2019 r. Pat Sajak został zmuszony do poddania się nagłej operacji usunięcia blokady jelit. Operacja zakończyła się sukcesem i pod koniec grudnia powrócił do swoich obowiązków gospodarza. Jednak doświadczenie to nie było dla niego łatwe i później bardzo szczerze mówił o tym, jak to jest przechodzić tak intensywną operację.

W rozmowie z ABC „Good Morning America” ​​krótko po operacji Sajak zdradził, co się stało. Po normalnym porannym spacerze, który odbył z córką, nagle po powrocie do domu poczuł „przerażający ból” w żołądku. W niecałe trzy godziny znalazł się na stole operacyjnym. „To było tak szybkie i intensywne” – powiedział.

„Byłem w pozycji embrionalnej, leżałem na łóżku” – ciągnął, dodając, że ból „rozdzierał”. „Próbują podawać ci różne leki na ból i żaden z nich – żaden – nie działał”. Nagle jednak ból ustąpił i pomyślał: „To musi być śmierć. Tak musi wyglądać śmierć”. Jednak to uczucie okazało się działaniem leków i wkrótce po operacji wyzdrowiał. Pod koniec listopada tego samego roku wydawał się być w dobrym humorze, uczestnicząc w meczu hokejowym z córką w Waszyngtonie. Następnie tweetował żartobliwie tweetował na Twitterze o omawianiu „polityki”, „kwestii płci” i „zmian klimatu” w Święto Dziękczynienia obiad, za E! Online.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button