Rozrywka

Co tak naprawdę wydarzyło się między Kristen Doute i Alexem Menache?

Zaledwie kilka miesięcy po tym, jak Kristen Doute wprowadziła się do Alexa Menache, status ich związku został zakwestionowany. W marcu autorka „He’s Making You Crazy” opublikowała niejasny post w swoich Instagram Stories, w którym fani zastanawiali się, czy wróciła na rynek. „Jestem gotowy, aby rozpocząć nowy rozdział w moim życiu” – napisał Doute. Wywołało to dyskusję online, gdy jeden z Redditorów zapytał: „Czy Kristen jest singlem?” Post wywołał spekulacje wśród fanów i niedługo po odpowiedzi na ich pytania.

Kilka miesięcy po napomknięciu o „nowym rozdziale”, Doute oficjalnie ogłosiła, że ​​ona i Menache nazywają to zakończeniem. Była koleżanka z „Vanderpump Rules” udokumentowała jej przeprowadzkę z domu, który dzieliła z Menache na swoich Instagram Stories. „[M]dzień jest ciężki. pozostawienie wspomnień jest jeszcze trudniejsze. wysyłając każdemu, kto ma taki DZIEŃ, dużo miłości” – napisała (przez E! News).

Mimo, że Doute nie podał powodu zerwania, rozstanie wyglądało na polubowne. „[W]miałem tak wiele niesamowitych wspomnień… choć jest to ciężkie, mój obecny nastrój to wdzięczność” – dodała. Dyrektor generalny James Mae zachował pozytywne nastawienie, gdy fan wyraził konsternację z powodu rozstania. „Alex to wspaniały człowiek, który Bardzo kocham i bardzo szanuję ”- odpowiedział Doute fanowi na Instagramie. Rozstanie było niespodzianką, ponieważ oboje zasugerowali wspólną przyszłość.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button