Rozrywka

Co to jest dzień bezpłatnego komiksu? Świętuj swoich ulubionych bohaterów każdego roku

Przez ostatnie 20 lat Dzień Wolnego Komiksu był tradycją, która podtrzymuje ekscytację fanów komiksów. Celem wydarzenia jest wspieranie uczestniczących niezależnych sklepów z komiksami w całym kraju. Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem w komiksach, czy uznanym czytelnikiem, zawsze fajnie jest spróbować czegoś nowego!

Oto miarka na temat tego, co faktycznie oznacza Dzień Wolnego Komiksu i jak możesz dziś zdobyć darmowe komiksy.

Artykuł kontynuuje poniżej reklamaŹródło: DC ComicsFree Comic Book Day odbywa się w pierwszą sobotę maja.

Według strony internetowej Free Comic Book Day, wydarzenie jest jednym dniem, w którym „uczestniczące sklepy z komiksami w Ameryce Północnej i na całym świecie rozdają komiksy całkowicie za darmo każdemu, kto wchodzi do ich sklepów”. Witryna zauważa również, że pierwszy Dzień Wolnego Komiksu rozpoczął się w 2002 roku i że sklepy z komiksami w USA i Kanadzie często w nim uczestniczą!

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Należy pamiętać, że bezpłatne komiksy są przeznaczone tylko dla uczestniczących sklepów, dlatego należy skorzystać z witryny Free Comic Book Day, aby wyszukać swoją lokalizację i określić, które sklepy w pobliżu biorą udział w wydarzeniu. Każdy uczestniczący sklep ma również inne zasady dotyczące Dnia Darmowego Komiksu, więc jeśli masz nadzieję, że odejdziesz z więcej niż jednym darmowym komiksem, nie zawsze jest to możliwe. Bądź cierpliwy i szanuj pracowników, którzy starają się urzeczywistnić tę tradycję!

Źródło: artykuł na YouTube jest kontynuowany poniżej reklamy

Każdego roku zmienia się lista darmowych komiksów, które sklepy oferują na Dzień Darmowego Komiksu. W 2022 roku 45 różnych komiksów z różnych wydawnictw będzie dostępnych za darmo, w tym „Avatar: The Last Airbender” Dark Horse Comics, „Avengers/ X-Men #1” Marvel Comics, „The Archie Comic Publications” Najlepszy Archie Comic Ever #0” i Ten Speed ​​Press „Nie zawsze będzie tak” Malaki Gharib, według CNN.

Darmowy Dzień Komiksu jest możliwy dzięki „panelowi reprezentującemu wszystkie części branży komiksowej: sprzedawców detalicznych, wydawców, dostawców i Dystrybutorów Diamentowych Komiksów” na ich stronie internetowej. Wydawcy muszą złożyć wniosek o dostarczenie bezpłatnych komiksów do sklepów na całym świecie, a dystrybutorzy Diamond Comic zajmują się wysyłką, PR i marketingiem wydarzenia.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąŹródło: Marvel ComicsCzy komiksy z Dnia Darmowego Komiksu są naprawdę darmowe?

Jednym słowem: tak! Każdy klient, który wejdzie do sklepu z bezpłatnym komiksem biorącym udział w programie, otrzyma co najmniej jeden darmowy komiks. Uczestniczące sklepy prawdopodobnie nie będą obejmować sieci takich jak Barnes & Noble ani sklepów konsygnacyjnych ze stojakiem na komiksy, ponieważ wydarzenie jest specyficzne dla wspierania niezależnych sklepów z komiksami, które skupiają się wyłącznie na towarach związanych z komiksami.

Tak więc 7 maja 2022 r. udaj się do lokalnego sklepu z komiksami i baw się dobrze!

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button