Rozrywka

„Cobra Kai”: w czym jeszcze była Mary Mouser?

Kobra Kai to hit Netflix, który kontynuuje historię rozpoczętą w klasycznym filmie z 1984 roku Dziecko karate. Program telewizyjny śledzi Daniela LaRusso (w tej roli Ralph Macchio) i Johnny’ego Lawrence’a (William Zabka), teraz już dorośli, ponownie rozpalając rywalizację, gdy Johnny ponownie otwiera dojo karate Cobra Kai. W obsadzie znaleźli się aktorzy z filmu i wielu nowych, w tym Mary Mouser, która gra córkę Daniela. Chociaż jest najbardziej znana z roli „Cobra Kai”, Mouser może pochwalić się długim życiorysem aktorskim.

„Cobra Kai” to telewizyjny sequel „The Karate Kid”

Dziecko karate opowiada historię Daniela LaRusso, nastolatka, który chce nauczyć się sztuki karate po tym, jak został pobity przez byłego chłopaka swojego nowego przyjaciela, gwiazdy dojo Cobra Kai. W Netflixie trwa rywalizacja między Danielem i Johnnym Kobra Kaichoć w nieco inny sposób.

W najnowszej odsłonie sagi sytuacja Johnny’ego odwróciła się. To on jest teraz tym, który jest przygnębiony, podczas gdy Daniel może żyć życiem, o jakim zawsze marzył, z rodziną i odnoszącym sukcesy biznesem. Kiedy Johnny zaczyna uczyć karate swojego nastoletniego sąsiada, pomysł powrotu do sztuk walki daje mu możliwość ponownego otwarcia dojo.

Sprawy się komplikują, gdy zrażony syn Johnny’ego, Robby, zaprzyjaźnia się z Danielem, a nawet zaczyna spotykać się z jego córką, Samanthą, graną przez Mary Mouser.

Mary Mouser grał wiele ról

Aktorka „Cobra Kai” Mary Mouser | Rodin Eckenroth/FilmMagic

W Kobra Kai, Mary Mouser gra Samanthę LaRusso, córkę Daniela. Kiedy Robby zaczyna zbliżać się do Daniela, to samo robi Samantha, wprowadzając ją w trwającą od dziesięcioleci rywalizację między ich ojcami. Ale Kobra Kai może nie być jedynym projektem, z którego widzowie rozpoznają Mousera. Zagrała wiele ról od rozpoczęcia kariery aktorskiej w 2004 roku.

Według IMDb Mouser pojawił się w wielu filmach. Grała Audrey w 2014 roku Aleksander i okropny, okropny, niedobry, bardzo zły dzień i Savannah/Emma w 2012 roku Wrogowie. Mouser również użyczył głosu Alveyowi Avery’emu w 2005 roku Syn maski.

Jednak większość swojej kariery spędziła w telewizji. Jej powracające i gościnne role w popularnych serialach to Mia Weller in Życie jest dzikieKelly Gibbs w NCISLacey Fleming w Anatomia prawdySarah Lewis w Fosterowiei Mary Jones w Kapryśny. Wyraziła także tytułową postać w Ja, Eloise.

„Kobra Kai” Data premiery 5 sezonu i plotki

” src=”https://www.youtube.com/embed/Wrmx6gc0a8I?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Fani dostali prezent w sierpniu 2021 roku, kiedy Netflix ogłosił piąty sezon Kobra Kai przed premierą 4 sezonu. To sprawia, że ​​fani zastanawiają się, co będzie dalej? Ponieważ zdjęcia do nowego sezonu już się zakończyły, plotki o nowej fabule są pełne.

Według Esquire większość, jeśli nie wszystkie, z regularnej obsady prawdopodobnie powróci w sezonie 5 . Fani chcą wiedzieć, czy pojawi się więcej aktorów z oryginalnego filmu. Ponieważ Daniel zwerbował Chozena pod koniec sezonu 4, widzowie zastanawiają się, czy Terry mógłby przywrócić Mike’a Barnesa.

Pod koniec sezonu 4 dojo Cobra Kai wstrząsnęło turniejem All-Valley, kiedy wygrało konkurs. Okazało się jednak, że sędzia został opłacony. Zwycięstwo Cobra Kai miało oznaczać koniec Miyagi-Do i Eagle Fang. Rywale nie poddadzą się jednak bez walki.

Pojawiła się jedna wielka wskazówka, którą fani mają co do kierunku sezonu 5 Świergot post od showrunnera Haydena Schlossberga:

Kobra Kai Sezon 5 odpowiada na od dawna zadawane pytanie — co by się stało, gdyby Daniel przegrał pod koniec sezonu? Karate Kid, część 3? Nerds of the Valley, bójcie się.

Netflix ogłosił niedawno, że sezon 5 Cobra Kai ukaże się 9 września 2022 roku.

ZWIĄZANE Z: Jaka jest różnica wieku między współgrającymi z „Cobra Kai” Tannerem Buchananem i Mary Mouser?

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button