Rozrywka

Colts Dawny pick-up o wysokim zanurzeniu odbiera duże obciążenie na obozie szkoleniowym

Trener Getty Indianapolis Colts, Frank Reich, widzi, jak jeden z byłych piłkarzy z high draftu gra wiele razy podczas obozu treningowego.

Dyrektor generalny Chris Ballard z Indianapolis Colts zidentyfikował role pomocnicze w defensywie jako jedną z kluczowych pozytywnych bitew w obozie treningowym. Przywódca w tej bitwie może zacząć się wyłaniać.

To byłby defensywny liniowy Dayo Odeyingbo. Koordynator obrony Colts, Gus Bradley, nie wymienił go z imienia, ale Bradley powiedział, że 22-latek jest bardzo obciążony pracą, jeśli chodzi o pstrykanie podczas obozu treningowego.

A podczas obozu treningowego Bradley widzi wielu graczy w różnych sytuacjach, takich jak Odeyingbo, ustawiających się w kolejce.

„Myślę, że czasami chodzi o rozmieszczenie personelu. Patrząc na tych facetów, ustawiając ich w różnych pozycjach, aby zobaczyć, jak pasują”, powiedział Bradley dziennikarzom 4 sierpnia. „I pamiętaj, że próbujemy być ośmiu, robimy wszystko, co w naszej mocy, aby znaleźć ośmiu facetów. Pośpiech w czwartej ćwiartce, jak wspomniałem wcześniej, jest tak krytyczny w tej grze.

„A więc, aby dowiedzieć się chłopaków, gdzie mogą być w określonych sytuacjach, jak możemy nimi grać, aby cała grupa była świeża”.

WSZYSTKIE najnowsze wiadomości dotyczące Colts prosto na Twoją skrzynkę! Dołącz do biuletynu Heavy on Colts tutaj!

Dołącz do Heavy na Colts!

Odeyingbo pojawia się jako rotacyjny liniowiec defensywny?

Wyjściowy skład wzdłuż linii defensywnej dla Colts może być jednym z najlepszych w lidze w tym sezonie. DeForest Buckner i Grover Stewart byli siłami pośrodku frontu obronnego Indianapolis przez ostatnie kilka lat.

Bradley spodziewa się, że będzie to kontynuowane, pomagając rozkwitnąć jego systemowi, zaprojektowanemu z myślą o nieczęstym blitzowaniu.

„Zarówno on (DeForest Buckner), jak i Grove (Grover Stewart) w środku, znają się nawzajem, wiedzą, jak grać ze sobą” – powiedział Bradley. „Myślę, że Buck (DeForest Buckner) zrozumiał to, a następnie przekazał Grove’owi, jak to powinno wyglądać, było dobre”.

Na krawędzi Colts dodał Yannicka Ngakoue, który miał co najmniej 8,0 luzów w ostatnich sześciu sezonach. Oczekuje się, że grając z Ngakoue, Kwity Paye w pierwszej rundzie w 2021 r., będzie miał przełomowy rok.

Ale Odeyingbo, selekcja drugiej rundy Indianapolis 2021, i gracze tacy jak on określą, czy linia defensywna jest całkowicie grupą z ośmioma facetami w głębi.

Odeyingbo rozegrał 27% defensywnych snapów zespołu podczas 10 meczów, w których był aktywny w zeszłym sezonie. W tych 10 konkursach opublikował 6 połączonych ataków, 1 uderzenie rozgrywającego, 0,5 worków i 1 wymuszony fumble.

Jego czas gry wzrósł w grudniu ubiegłego roku i wydaje się, że ponownie rośnie w tym obozie treningowym.

Co Odeyingbo przynosi źrebakom

Przechodząc do draftu NFL 2021, analityk NFL Lance Zierlein z NFL.com napisał Odeyingbo „będzie wymagał cierpliwości” i że „pas startowy wymagany do mieszania i gotowania na wolnym ogniu składników Odeyingbo” wydłużył się z powodu kontuzji. Odeyingbo zerwał Achillesa przed grą w Senior Bowl w 2021 roku.

Pomimo kontuzji, Colts w drugiej rundzie zwerbowali Odeyingbo. Zierlein przewidział, że rusher krawędzi Vanderbilta będzie wyborem z trzeciej lub czwartej rundy.

W świetle szkicu profilu Zierleina na Odeyingbo, można uznać, że jego debiutancki sezon to trochę rok z czerwonymi koszulkami. Colts nie aktywowali przepychacza krawędzi, usuwając go z listy kontuzji poza piłką nożną, aż do 30 października.

Pod wodzą Bradleya w sierpniu tego roku Odeyingbo ma nie tylko szansę na udział w swoim pierwszym obozie treningowym NFL, ale także na grę na całej linii defensywnej. Jeśli okaże się, że jest w stanie grać w środku, może być odpowiedzią na obawy Ballarda dotyczące głębokości ataku w defensywie.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button