Rozrywka

Conor McGregor odpowiada na oskarżenia o sterydy z dala od UFC

Getty Conor McGregor jest widziany na uboczu przed meczem NFL pomiędzy Jacksonville Jaguarami i Dallas Cowboys.

Supergwiazda UFC, Conor McGregor, ujawnił, czego „używa”, aby dać się złapać, będąc z dala od ośmiokąta.

McGregor pozostał na uboczu od ostatniego spotkania z Dustinem Poirierem na gali UFC 264 w lipcu 2021 roku. Poirier dał mu drugą porażkę z rzędu, gdy „The Notorious” doznał straszliwej kontuzji złamania nogi w pierwszej rundzie. McGregor przeszedł operację i jest w trakcie rekonwalescencji bez konkretnego harmonogramu powrotu na miejsce.

Niedawno trafił na nagłówki w klipie, który zamieścił w Internecie, w którym popisywał się swoją sylwetką, pochylając się przed kamerami. Film przyciągnął wiele uwagi i spowodował, że niektórzy podejrzewali, że w osiągnięcie jego nowej sylwetki zaangażowane były sterydy.

Użytkownik zapytał McGregora, czy był na soku, tweetując: „Czego używasz? Chcę trochę tego.

McGregor natknął się na to pytanie i udzielił odpowiedzi, w której wyszczególnił, co zrobił, aby przekształcić swoje ciało, pisząc: „Proper Twelve and Forged Irish Stout. Podawany obok mojej własnej, ekologicznej, irlandzkiej wołowiny, podawany na gorącym kamieniu. Spray Tidl na ból.

Właściwy Twelve i Forged Irish Stout. Podawany obok mojej własnej, ekologicznej, irlandzkiej wołowiny, podawany na gorącym kamieniu. Spray Tidl na ból. https://t.co/XcaxvlpxBA

— Conor McGregor (@TheNotoriousMMA) 19 września 2022 r.

McGregor jest coraz bliżej swojego powrotu

McGregor zdobył swoją pierwszą rolę aktorską w nadchodzącym reboot „Road House”. Jego nowe przedsięwzięcie w Hollywood budzi wątpliwości co do jego powrotu. Według jego menedżera Tima Simpsona, „The Notorious” dobrze się regeneruje i wciąż jest na drodze do powrotu w 2023 roku.

„To pasuje idealnie” – powiedział Simpson MMA Junkie na UFC 278 w Salt Lake City. „Wciąż jest na dobrej drodze do dużego powrotu w przyszłym roku, ale w międzyczasie to idealnie pasuje”.

– Noga wciąż się goi – powiedział Simpson. „Myślę, że jest trochę więcej do zrobienia, ale on trenuje jak szaleniec dwa razy dziennie, każdego dnia. Ma tam swoją pełną drużynę: drużynę McGregor Fast, wszystkich jego facetów od zdrowia i fitnessu, fizjoterapeutę, boks, coaching. On idzie ciężko. Trenował bardzo ciężko. Jest w niesamowitej formie – tylko ostatnie poprawki, aby noga wróciła tam, gdzie powinna.

Michael Chandler jest na pierwszej pozycji do walki z McGregorem w jego powrocie

Były pretendent do tytułu UFC, Michael Chandler, został faworytem, ​​aby powitać McGregora z powrotem w oktagonie. Chandler zmierzy się z Poirierem w wielkim powrocie promocji do Madison Square Garden 12 listopada na gali UFC 281.

Chociaż miał nadzieję na pojedynek z irlandzką ikoną, jest bardziej zdeterminowany, aby ponownie zdobyć 155-funtowe złoto.

„Tak, też to powtarzałem wiele razy”, powiedział Chandler przez Sportskeeda. „Nigdy nie masz nadziei na walkę z Conorem. Z krajobrazem mieszanych sztuk walki, gdzie Conor jest, jego kilka ostatnich walk, oczywiście po bardzo ciężkiej kontuzji, a także zasłużył sobie na prawo wyboru, kiedy i gdzie walczy i jak często walczy… jest mam mnóstwo opcji, więc nie za bardzo się tym zajmuję.

„Tak naprawdę nie wierzyłem w to, że ta walka faktycznie się wydarzy, mimo że był dobry rozpęd i nadal jest dobry rozmach. Nadal mam zamiar zostać mistrzem świata.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button