Rozrywka

Conor McGregor udostępnia nowy tweet sugerujący, że może ponownie przejść na emeryturę

Urodzony w Crumlin w Dublinie w Irlandii w 1988 roku Conor McGregor rozpoczął niezwykle udaną karierę jako mieszany artysta sztuk walki i bokser. Znany ze swojej umiejętności włączania karate i Muay Thai do swoich treningów, Conor szturmem podbił świat MMA.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Odkąd po raz pierwszy dołączył do Toma Egana na rundę sesji treningowych w 2000 roku, Conor osiągał kolejne kamienie milowe w swojej karierze, wielokrotnie udowadniając, że jest najlepszy w grze. Czy Conor przechodzi na emeryturę?

Źródło: Getty ImagesArtykuł kontynuuje poniżej ogłoszenieCzy Conor McGregor przechodzi na emeryturę? W środku najnowsze plotki.

Okrzyknięty najlepiej opłacanym sportowcem w 2021 roku, Conor zdobył tyle samo pochwał za niezrównaną etykę pracy, śmiały styl walki i niezachwianą skłonność do wszczynania walk z innymi zawodnikami, takimi jak Machine Gun Kelly i Cristiano Ronaldo. Conor udostępnił bardzo podejrzany tweet w czwartek 4 sierpnia 2022 r., który natychmiast podsycił powszechne spekulacje fanów. „MMA, nigdy cię nie zapomnę! Łatwa praca” – napisał na Twitterze Conor.

Komentatorzy szeroko zinterpretowali dziwny tweet jako wskazówkę sugerującą, że Conor po raz kolejny rozważa przejście na emeryturę. Conor ostatnio ogłosił przejście na emeryturę w czerwcu 2020 r. Według Sportskeeda przeszedł również na emeryturę w marcu 2019 r. i kwietniu 2016 r.

Kontynuacja artykułu poniżej ogłoszenieConor ogłosił przejście na emeryturę w czerwcu 2020 roku.

Conor powiedział, że jest gotów zawiesić mundur na dobre latem 2020 roku.

„Hej chłopaki, zdecydowałem się wycofać z walki” – napisał na Twitterze. „Dziękuję wszystkim za niesamowite wspomnienia! Cóż to była za przejażdżka! Oto zdjęcie mnie i mojej mamy w Las Vegas, opublikuj jedno z moich zwycięstw w mistrzostwach świata! Wybierz dom swoich marzeń. Mags, kocham cię! Nieważne pragniesz, żeby to było twoje.”

Hej chłopaki, postanowiłem przejść na emeryturę z walk.Dziękuję wszystkim za niesamowite wspomnienia! Co to była za przejażdżka! Oto zdjęcie mnie i mojej matki w Las Vegas. Opublikuj jeden z moich tytułów mistrza świata! Wybierz dom swoich marzeń Mags I love you! Cokolwiek zapragniesz, jest twoje ❤️ pic.twitter.com/Dh4ijsZacZ

— Conor McGregor (@TheNotoriousMMA) 7 czerwca 2020 r. Artykuł jest kontynuowany pod reklamą, ale Conor McGregor ogłosił również przejście na emeryturę w marcu 2019 r.

„Hej, chłopaki! Szybkie ogłoszenie. Zdecydowałem się dzisiaj wycofać ze sportu formalnie znanego jako Mieszane Sztuki Walki. Życzę wszystkim moim starym kolegom powodzenia w zawodach. Teraz dołączam do moich byłych partnerów w tym przedsięwzięciu, już na emeryturze. Właściwe piña colada na mnie, koledzy!” Conor napisał na Twitterze 26 marca 2019 r.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Conora McGregora Official (@thenotoriousmma)

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Conor postanowił przejść na emeryturę po tym, jak został aresztowany w Miami na Florydzie w marcu 2019 r. Conor rozbił telefon fana przed Fontainebleau Miami Beach, pięciogwiazdkowym hotelem w Miami Beach na Florydzie.

W tamtym czasie niektórzy komentatorzy wyrażali wątpliwości co do przyczyn odejścia Conora na emeryturę. Niektórzy twierdzili, że była to forma odwrócenia uwagi od aresztowania Conora na Florydzie. Inni, jak prezydent Ultimate Fighting Championship Dana White, powiedział, że ogłosił to przynajmniej częściowo, ponieważ chciał mieć udziały w UFC – czego Dana odmówiła.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Conora McGregora Official (@thenotoriousmma)

Conor McGregor po raz pierwszy ogłosił swoją emeryturę w 2016 roku.

Conor wywołał nieoczekiwaną furię, nagle ogłaszając przejście na emeryturę 19 kwietnia 2016 r., przed walką w UFC 200 z Nate Diazem. Conor wkrótce potem nie ogłosił swojej emerytury. W ramach oświadczenia Conor powiedział, że nie jest największym fanem promowania wydarzeń i że woli skupić się na samej części walki.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

„Wciąż jestem gotowy na UFC 200” – powiedział Conor w oświadczeniu dla The Guardian. „Zagubiłem się w grze o awans i zapomniałem o sztuce walki. Nadchodzi czas, kiedy musisz przestać rozdawać ulotki i wrócić do tego cholernego sklepu.

Jego walka z Nate’em 9 lipca 2016 roku została odwołana, ale doszło do starcia 21 sierpnia 2016 roku.

Czy Conor tym razem przejdzie na emeryturę na dobre? Tylko czas powie.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button