Aktualności

Coraz bardziej brzmi jak wyścig gwiazd NASCAR w ruchu

Są wszelkie powody, by sądzić, że fani będą wtajemniczeni w oficjalny harmonogram 2023 NASCAR Cup Series do końca miesiąca, chociaż niektóre wiadomości pojawiają się tu i tam.

Jedną z największych niewiadomych na razie jest wyścig o minimalnym znaczeniu, poza tym, że zwycięzcy zapłaci milion dolarów. Ale za każdym razem, gdy ktoś o tym wspomina, brzmi to tak, jakby wyścig NASCAR All-Star Race był świadkiem ostatniego wyścigu Texas Motor Speedway.

Wyścig NASCAR All-Star rozpoczął się jako mecz w Północnej Karolinie

Ryan Blaney na Victory Lane po wygraniu wyścigu gwiazd NASCAR Cup Series na torze Texas Motor Speedway 22 maja 2022 r. | Jared C. Tilton/Getty Images

Wyścig NASCAR All-Star Race rozpoczął się w 1985 roku. Oprócz wyprawy do Atlanty w 1986 roku i objazdu do Bristolu w 2020 roku z powodu pandemii, impreza odbyła się na Charlotte Motor Speedway, dopóki NASCAR nie przeniósł go na Texas Motor Speedway w 2021 roku.

Przeprowadzka do Lone Star State była częścią największej zmiany harmonogramu w tym sporcie w ostatnich latach. NASCAR dodał mnóstwo torów drogowych, a Texas Motor Speedway był jednym z owali, które straciły w tym czasie datę wyścigu punktowego. Nadanie torze wyścigu All-Star Race pomogło złagodzić cios.

NASCAR bawił się formatem i odnotował poprawę frekwencji i atmosfery w tym roku, ale większość okręgów wyborczych uznała ten wyścig za niewypał.

Wielokrotne wezwania do przeniesienia wyścigu All-Star

„src=”https://www.youtube.com/embed/hbtFrX2rciM?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Kierowcy Chase Elliott, Kyle Larson i Denny Hamlin powiedzieli w tym sezonie, że chcą przenieść wyścig All-Star.

„Powinniśmy się obracać” Elliott powiedział dziennikarzom w Kansas na tydzień przed tym, jak Ryan Blaney zdobył tytuł All-Star Race w maju. „Myślę, że do tego właśnie zaprojektowano ten wyścig, aby poruszać się i dać fanom w różnych regionach specjalne wydarzenie, takie jak wyścig All-Star”.

Sports Business Journal poinformował, że Fox Sports odszedł w dużej mierze zadowolony z oglądalności telewizji w pierwszej połowie sezonu, zanim przekazał pozostałą część harmonogramu NBC. Jednak wiceprezes sieci Bill Wanger mówił o pragnieniu ciągłych innowacji, takich jak przeprowadzka do Los Angeles Coliseum na Busch Light Clash.

Wanger powiedział pod koniec czerwca, że ​​Fox współpracuje z NASCAR nad przeniesieniem wyścigu do różnych lokalizacji każdego roku.

Dodajcie cara wyścigowego Forda do listy tych, którzy wzywają do zmian

„src=”https://www.youtube.com/embed/ynfPheogl-A?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Spotykając się w tym tygodniu z mediami wyścigowymi, Mark Rushbrook, globalny dyrektor Ford Performance Motorsports, dodał swoje nazwisko do listy wpływowych postaci zainteresowanych tym, by NASCAR przeniósł All-Star Race z Texas Motor Speedway.

„To tylko moje pomysły (ale) przenoszą je na inny rynek, tak jak zrobiliśmy to z The Clash, w zupełnie inne miejsce” – powiedział. „Ponieważ teraz lub w niedawnej historii All-Star jest pod wieloma względami bardzo podobny do każdego innego weekendu NASCAR, poza tym, że ma mniej kierowców w wyścigu fabularnym i różne długości odcinków, inny format kwalifikacji i takie tam”.

Kiedy kierowcy domagają się zmian, a jego partnerzy telewizyjni i producenci mówią to samo, czy NASCAR może zignorować potrzebę zmiany trasy z Texas Motor Speedway?

Tak jak Transmisje sportowe na Facebooku. Śledź nas na Twitterze @kasa_kasa i zapisz się do naszego Kanał Youtube.

Masz pytanie lub spostrzeżenia dotyczące wyścigów? John Moriello z Sportscasting prowadzi w każdy piątek rubrykę na temat worka pocztowego. Napisz do niego na [email protected]

POWIĄZANE: Dale Earnhardt Jr. stawia NASCAR na wybuchu, oskarżając urzędników o celową produkcję dramatu w kontrowersyjnym zakończeniu wyścigu All-Star: „To wszystko było zamierzone”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button