Rozrywka

Córka gwiazdy mydła, Maury West, nie do poznania po tym, jak „była taka dorosła”

Darcy Rafter

46. ​​doroczne nagrody Emmy w ciągu dnia — przyjazdy

Zdjęcie: David Crotty / Patrick McMullan za pośrednictwem Getty Images

Ikona szpitala ogólnego Maura West niedawno podzieliła się praktycznie nierozpoznawalnym obrazem swojej córki, Birdie, teraz, gdy jest już dorosła.

Gwiazda mydła, Maura West, poznała swojego wieloletniego męża, Scotta DeFreitas, w latach 90., kiedy oboje pracowali razem nad Jak zmienia się świat. Od tego czasu duet poszerzył swoją rodzinę i stworzył uroczą gromadkę dzieci.

Kiedy jesteś córką dwóch kultowych aktorów mydlanych, takich jak Maura West (Ava) z General Hospital i Scott DeFreitas z filmu As the World Turns (Andy), jesteś prawie urodzoną legendą. Przyjrzyjmy się więc, jak obecnie wygląda ich córka Birdie.

Zdjęcie autorstwa Tommaso Boddi/Getty Images

Córka mydlanej gwiazdy Maury West wygląda na „dorosłą”

Maura West niedawno opublikowała na Instagramie dwa urocze zdjęcia swojej córki Birdie, a fani nie mogą uwierzyć, jak dorosła wygląda.

Na pierwszym zdjęciu Birdie można zobaczyć w czarnych okularach Ray-Ban, gdy patrzy w dal, West ujawnił: „Moja córka niedługo skończy ósmą klasę”.

W drugim Birdie dąsała się do kamery i rzucała znaki pokoju, gdy aktorka mydlana żartowała w swoim podpisie: „Ale ona jest wyraźnie za fajna do szkoły”.

Niektórzy koledzy i przyjaciele Westa przeszli do sekcji komentarzy, aby podzielić się swoim szokiem, jak szybko Birdie dorósł.

Kathleen Gati ze Szpitala Ogólnego myślała, że ​​Birdie „Wygląda jak jej wspaniała mama”, podczas gdy gwiazda Yellowstone i była koleżanka z obsady, Jennifer Landon, napisała „To jest Birdie!?! Czas jest przerażający”.

Wally Kurth, który gra Neda na GH, podzielił się „Kocham to”, a Kim Zimmer z Guiding Light powiedziała „OMG! Nie mogę uwierzyć, że to Ptak! Młoda kobieta! Ojej, jestem stary!”

Birdie urodziła się 16 czerwca 2009 roku, a Maura West niedawno udostępniła swoim obserwatorom na Instagramie zdjęcie dnia, w którym się urodziła.

Zabawne, jest to również data, w której urodził się jeden z gwiazdorów Westa, James Patrick Stuart. W rzeczywistości kilka lat temu aktorka podzieliła się zdjęciem pary, dając urodzinowym bliźniakom i „bardzo wyjątkowi ludzie!” krzyk.

Zbadanie życia rodzinnego Maury West

9 stycznia 2002 roku aktorka i jej mąż powitali swoją najstarszą dziewczynę, Kate, która została nazwana na cześć jej prawnuczki i babci Westa, Kathryn West.

Kate i Birdie wydają się podążać śladami matki. West napisała w podpisie: „Moje córki razem na scenie” – kontynuowała – „tworzą bardzo szczęśliwą mamę”.

Maura West ma również syna Benjamina, który urodził się w 1996 roku i którego dzieli ze swoim byłym mężem Jonathanem Knightem. Ma czworo dzieci ze swoim drugim mężem, Scottem DeFreitasem, w tym dwóch synów Josepha urodzonego w 2000 roku i Basila urodzonego w 2007 roku.

W 2016 roku rodzina wyjechała na wakacje na obchody 60-lecia Disneylandu. Święto wyglądało spektakularnie, a West potwierdził, że było: „Fabulous. Magiczny czas z moim klanem! Nigdy tego nie zapomnimy!”

Czy masz coś do powiedzenia na temat tego artykułu?

Darcy to doświadczona dziennikarka pasjonująca się kulturą celebrytów i rozrywką. Po ukończeniu studiów w dziedzinie mediów i komunikacji na Goldsmiths University została również specjalistką od mediów społecznościowych, zawsze będąc na bieżąco z najnowszymi trendami. Z prawie pięcioletnim doświadczeniem w mediach, jej ekspertyzą jest analiza platform takich jak Instagram, Twitter i TikTok. Kiedy nie śledzi najnowszych trendów, ogląda filmy i je dużo czekolady.

Przerażająca prawdziwa historia kryjąca się za filmem dokumentalnym Netflix Właśnie zabiłem mojego tatę

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button