Rozrywka

Córka Zary i Mike’a Tindalla, Mia, niespodziewanie pojawia się na pogrzebie królowej

Pogrzeb Jej Królewskiej Mości Elżbiety II odbył się w poniedziałek 19 września w Opactwie Westminsterskim, a następnie jej trumna została przewieziona do Windsoru, gdzie niespodziewanie pojawiła się córka Zary i Mike’a Tindallów, Mia.

WIĘCEJ: Prince George pocieszany przez ciotkę Sophie Wessex podczas pogrzebu królowej

Siedmioletnia Mia dołączyła do rodziców, aby upamiętnić życie królowej w kaplicy św. Jerzego. Para dzieli również czteroletnią Lenę i rocznego syna Lucasa, którzy nie byli obecni, prawdopodobnie dlatego, że są za młodzi.

Ładowanie gracza…

OBEJRZYJ: Córka Zary Tindall, Mia, przybywa do Windsor, aby uczcić pamięć królowej

Widziano Zarę trzymającą się za ręce z córką, gdy przybyli na nabożeństwo. Film nakręcony w kaplicy św. Jerzego pokazuje Mię wraz z rodzicami, a także jej dwie kuzynki, Savannah i Isla, które są córkami Petera Phillipsa.

Córka Zary się pojawiła

Pogrzeb królowej odbył się w Opactwie Westminsterskim w centrum Londynu. Trumna królowej została przetransportowana na lawecie do opactwa, ciągnięta przez marynarki (żeglarzy) za pomocą lin.

W programie telewizyjnym, obejmującym dwuminutową narodową ciszę, król Karol III i starsi członkowie rodziny królewskiej podążali za trumną w specjalnej procesji.

Mia dołączyła do rodziców w Windsor

Późnym wieczorem odbędzie się prywatne nabożeństwo ze starszymi członkami rodziny królewskiej. Nie będzie to pokazywane w telewizji ani na zdjęciach, dzięki czemu członkowie rodziny królewskiej mogą publicznie opłakiwać żałobę.

ZOBACZ: Królowa doświadczyła bolesnej straty na kilka dni przed śmiercią – szczegóły

Królewskie damy dygną przed trumną królowej

Miejscem ostatniego spoczynku królowej będzie kaplica pamięci króla Jerzego VI, aneks do kaplicy głównej – gdzie pochowano jej matkę i ojca wraz z prochami jej siostry, księżniczki Małgorzaty.

Kaplica pamięci została dodana do północnej strony St George’s za North Quire Aisle w 1969 roku. Jest to bardzo sentymentalne miejsce dla rodziny królewskiej, ponieważ mieści również szczątki siostry królowej, księżniczki Małgorzaty, która zmarła w 2002 roku, oraz jej rodzice, król Jerzy VI i królowa matka.

Podoba Ci się ta historia? Zapisz się do newslettera The Royal Life, aby otrzymać cotygodniową dawkę inspiracji królewskiego stylu życia, od obowiązkowych momentów mody po zajrzenie do królewskich domów i wiadomości o zdrowiu.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button