Rozrywka

Córki Petera Phillipsa, Savannah i Isla, dołączają do młodych członków rodziny królewskiej na pogrzebie królowej Windsor

Podczas gdy książę Jerzy i księżniczka Charlotte byli najmłodszymi arystokratami obecnymi na pogrzebie królowej w Opactwie Westminsterskim, dołączyło do nich kilka innych prawnuków królowej na nabożeństwie w kaplicy św. Jerzego w Windsor w poniedziałkowe popołudnie.

POWIĄZANE: Prawdziwy powód, dla którego książę William i Kate kupili George’a i Charlotte na pogrzeb królowej

Wśród nich były dwie córki Petera Phillipsa, Savannah i Isla, które przyjeżdżały na nabożeństwo z ciotką i wujkiem, Zarą i Mikem Tindallami, oraz ich najstarszą córką Mią, ośmioletnią.

Ładowanie gracza…

OBEJRZYJ: Mia Tindall uczestniczy w pogrzebie królowej Windsor

Dwie dziewczyny, w wieku odpowiednio 11 i 10 lat, ubrały na tę ponurą okazję czarne sukienki i rajstopy, a ich blond włosy były związane z tyłu czarnymi opaskami na głowę.

ZOBACZ: Księżniczka Charlotte mówi księciu George’owi, aby pokłonił się trumnie królowej

POWIĄZANE: Prawnuki królowej biorą udział w pogrzebie w Windsorze

Savannah i Isla weszły do ​​kaplicy z Zarą, Mikem i Mią, gdy ich tata Peter szedł w procesji za trumną królowej. Ich matka, Autumn Kelly, z której Peter niedawno się rozwiódł, nie uczestniczyła w nabożeństwie.

Córki Petera Phillipsa Isla i Savannah uczestniczyły w pogrzebie królowej

Córki Piotra były również widziane na czuwaniu, gdy królowa leżała w stanie w piątek wieczorem. Byli w galerii z ojcem i kilkoma innymi członkami rodziny królewskiej, podczas gdy ich babcia, księżniczka Anna, zajęła swoje miejsce obok króla Karola III, księcia Andrzeja i księcia Edwarda na ciche czuwanie przy trumnie królowej w Westminster Hall.

WIĘCEJ: Ujawniono odręczną notatkę księżnej Kate na wieńcu królowej

Isla i Savannah nie odegrały żadnej roli w poniedziałkowej ceremonii, ale najstarsze dzieci księcia i księżnej Walii, książę Jerzy i księżniczka Charlotte, wzięły udział w procesjach zarówno podczas ceremonii pogrzebu państwowego, jak i nabożeństwa. Emily Nash, redaktor królewski HELLO!, powiedziała, że ​​ma wysłać „przesłanie jedności i ciągłości”.

Dziewczyny przybyły z ciocią Zarą Tindall

„Myślę, że decyzja Williama i Kate o sprowadzeniu George’a i Charlotte polegała na uhonorowaniu ich prababki jako członków jej rodziny jako jej ukochanych prawnuków, z czego była bardzo dumna, ale wysłała również przesłanie jedności i ciągłości, która jest tak ważne dla monarchii.

„Chodziło to również o pokazanie króla, jego następcy, księcia Williama, a także księcia Jerzego, który jest teraz drugi w kolejce do tronu. Myślę, że to naprawdę wysyła symbol ciągłości na świat”.

Upewnij się, że nigdy nie przegapisz KRÓLEWSKIEJ historii! Zapisz się do naszego biuletynu, aby otrzymywać wszystkie wiadomości o gwiazdach i królach bezpośrednio na Twoją skrzynkę odbiorczą.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button