Rozrywka

Courtney Love oznajmia, że ​​skończyła pamiętnik po „deksie” pisania

Więcej na: Courtney Love Courtney Love mówi, że Johnny Depp uratował jej życie po przedawkowaniu w 1995 roku Courtney Love pisze o śmierci Marka Lanegana, narzeka, że ​​nie znalazła się w jego wspomnieniach kopiowania okładki albumu Hole

Dobre rzeczy przychodzą do tych którzy czekają.

Courtney Love zaskoczyła fanów dobrymi wiadomościami w piątek, kiedy ogłosiła, że ​​w końcu skończyła pisać swoje wspomnienia po dekadzie „przeciągania mnie”.

Ujawniając, że jej nadchodząca książka nosi tytuł „Dziewczyna z najpiękniejszym ciastem”, piosenkarka podziękowała swojemu ghostwriterowi Alexowi Abramowiczowi i jej wydawcy Harperowi Collinsowi.

„Koleś(ci). Myślę, że mogłam właśnie podpisać się pod moją książką… Po dziesięciu latach przeciągania mojego…” – napisała na Instagramie.

Jednak według Love data wydania książki pozostaje mglista.

Napisała: „Istnieje (nie żartuję) bardzo prawdziwy łańcuch zasilania, więc nie pytaj mnie, kiedy (ważne jest to, że teraz jest dobry).”

Miłość zaczęła drażnić się, czego fani mogą oczekiwać od pamiętnika.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Courtney Love Cobain (@courtneylove)

„Wydaje się, że mam 29 żyć i liczę. Z szalonym szczęściem bycia we właściwym miejscu, we właściwym czasie (a czasem bardzo źle!)” – dodała.

Frontwoman Hole powiedziała, że ​​poprawiła części pamiętnika, aby zawierały więcej danych osobowych swojej rodziny, w tym jej matki i jej „niemożliwie efektownej babci”.

Love poślubił frontmana Nirvany, Kurta Cobaina w 1992 roku i w tym roku powitali córkę Frances Bean Cobain.Getty Images

„F – nieprawdziwa narracja, bo to ludzie „lubią”. Prawda jest o wiele fajniejsza, bogatsza, ma więcej sensu. I jest też dużo szmat!” Dodano miłość.

„The Girl with the Most Cake” miał zostać wydany w 2013 roku, ale w przypadku Love sprawy nie poszły zgodnie z planem. W 2014 roku nazwała projekt „katastrofą”, a fani musieli uzbroić się w cierpliwość przed jego wydaniem.

Love poślubił frontmana Nirvany, Kurta Cobaina w 1992 roku i w tym roku powitali córkę Frances Bean Cobain.

Legendarny muzyk zmarł w kwietniu 1994 roku.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button