Rozrywka

Cowboys upuszczają niespodziankę w grze Dak Prescott’s Chances for Giants Game

Rozgrywający Getty Dallas Cowboys, Dak Prescott, świętuje po wielkiej grze.

The Dallas Cowboys są 1-1 po drugim tygodniu i mogą wrócić do rozgrywającego Daka Prescotta po kontuzji szybciej niż się spodziewano.

Po tym, jak Prescott złamał kciuk w przegranym tygodniu z Tampa Bay Buccaneers, sytuacja Cowboys wyglądała ponuro. Dallas nie wyglądał imponująco przeciwko Tampie pod żadnym względem, a Prescott miał do czynienia z rezerwą kontuzji.

Teraz wszystko idzie do góry. Dallas pokonał Cincinnati Bengals 20-17 w swoim pierwszym zwycięstwie w 2022 roku, a dyrektor generalny Cowboys, Stephen Jones, ujawnił, że Prescott może być gotowy na starcie drużyny w trzecim tygodniu przeciwko New York Giants.

„Ma szansę, może trzecią lub czwartą grę”, powiedział Jones do 105,3 The Fan podczas czatu przed grą, za New York Post. „Zobaczymy co się stanie.”

Nie jest to nic ustalonego w kamieniu, ale z pewnością jest to pozytywna aktualizacja dla fanów Cowboys po tym, jak niektóre z wczesnych raportów stwierdzały, że Prescott mógł mieć czas rekonwalescencji wynoszący 6-8 tygodni. Jednak Dallas może nie czuć się pospieszny, aby odzyskać swojego początkowego rozgrywającego na boisku po zachęcającym występie zapasowego QB Coopera Rusha.

Cooper Rush prowadzi kowbojów do zwycięstwa

Po raz drugi w swojej karierze w NFL Rush miał poważne zadanie: pokonać Bengalczyków, którzy w lutym byli boleśnie bliscy zdobycia tytułu Super Bowl i byli głodni odbicia po przegranej w pierwszym tygodniu.

Rush był gotowy na wyzwanie, wykonując 19 z 31 podań na 235 mijanych jardów i przyłożenie. Cowboys QB zakończył z oceną 95,5 i był dość czysty przez linię ofensywną, która pozwoliła tylko na jeden sack.

Ogromną częścią tego było otwarcie, podczas którego Rush wykonał 4 podania na 36 jardów i rzucił przyziemienie do Noah Browna. Objęcie wczesnej przewagi dzięki czystemu występowi Rusha nadało ton Dallasowi i dało początek rozpędowi zespołu na drodze do przewagi 17:3 do przerwy.

Cincinnati zaprojektowało powrót w drugiej połowie, a ofensywa Cowboys znacznie zwolniła, ale Dallas może przynajmniej spać spokojnie, wiedząc, że mogą wygenerować punkty w ataku w 2022 roku z Rushem jako rozgrywającym.

Jerry Jones mówi o Daku, Rush i Dallas

Jonathan Adams z Heavy niedawno opisał początkową reakcję właściciela Cowboys Jerry’ego Jonesa na zwycięstwo w drugim tygodniu, w którym pojawiły się nowe informacje o tym, jak Dallas zbliża się do wyzdrowienia Prescotta.

Według reportera USA Today Jori Epsteina, występ Rusha nie ma wpływu na plan z Dakiem: jeśli Prescott jest gotowy do gry ponownie, zagra.

„Powrót Cowboys QB Dak Prescott z operacji kciuka będzie zależeć od jego umiejętności chwytania piłki. Ale dzisiejszy występ Coopera Rusha podnosi na duchu Jerry’ego Jonesa. „Przekroczył moje oczekiwania” – powiedział nam Jerry. „Występ Rusha z pewnością wzbudza w nim wiele niepokoju” – napisał na Twitterze Epstein 18 września.

Pośpiech w połączeniu solidnego występu w krytycznej grze zdecydowanie zwiększył jego udział w gronie fanów i organizacji, ale Prescott wciąż jest starterem zarówno ze względu na umiejętności, jak i ze względów finansowych. Rush ma wielką szansę, by dalej się udowadniać, ale Dallas zainwestował pieniądze i plany w ofensywę zbudowaną wokół Daka.

Więcej ciężkich na Cowboys News

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button