Rozrywka

Craig Conover: Długodystansowy z Paige DeSorbo „staje się coraz trudniejszy”

Więcej na: południowy urok Craig Conover mówi, że Paige DeSorbo pomaga mu rzucić japonki Craig Conover, Austen Kroll wdaje się w fizyczną walkę w zwiastunie „Southern Charm” Była Madison LeCroy Austena Krolla umieszcza na TikToku ze swoją gwiazdą „Southern Charm” Craigiem Conoverem, Austen Kroll trzyma się za ręce z podobno GF Olivia Flowers

Craig Conover jest gotowy, aby Paige DeSorbo szyła razem z nim na południe.

Gwiazda „Southern Charm” mówi Page Six wyłącznie, że nie mieszka w tym samym mieście, co jego dziewczyna z „Summer House”, staje się coraz większym wyzwaniem.

„Wiesz, długodystansowy pracuje dla nas”, mówi 34-letni Conover. „Mamy szczęście, że jesteśmy na wschodnim wybrzeżu, więc lot trwa tylko godzinę, ale jest coraz trudniej”.

Conover, który mieszka w Charleston od czasów college’u, i DeSorbo, który mieszka w Nowym Jorku, oficjalnie spotykają się w związku na odległość od zeszłej jesieni.

„Właśnie nie było jej we Włoszech na 10 dni, a to było trudne” – mówi.

„Ale zaczynamy widzieć, ile czasu spędzamy dłutem, do zaledwie kilku dni. Więc wiesz, zobaczymy.

Craig Conover chce, aby on i Paige DeSorbo mieszkali bliżej siebie.caconover/Instagram

Shep Rose, współgwiazda Conovera i jego bliski przyjaciel, wtrąca się, drażniąc się ze swoim kumplem, że rozmawia o przyszłości na tak wczesnym etapie związku.

„Cóż, Craig, za każdym razem, gdy Craig umawia się z dziewczyną dłużej niż dwa tygodnie, zaczyna mówić o imionach dla dzieci”, mówi nam 42-letnia Rose, podczas gdy Conover wymienia imiona, które lubi, w tym Dash, Exit i Seven.

DeSorbo i Conover spotykają się od jesieni 2021 roku.FilmMagic

Niestety – lub na szczęście – DeSorbo skreśliła nieszablonowe imiona swoich kawalerów.

„Paige mówi:„ Możesz tak nazwać nasze psy ”- mówi Conover.

Bravolebrities widywali się niewyłącznie przez wiele miesięcy, zanim zostali dziewczyną i chłopakiem.paige_desorbo/Instagram

Była dziewczyna Conovera i współgwiazda, Naomie Olindo, powraca w tym roku do „Southern Charm” po krótkiej przerwie.

29-letnia Olindo mówi nam, że kręciła różne sceny z DeSorbo i aprobuje związek swojego byłego.

Naomie Olindo, która spotykała się z Conoverem przez około trzy lata, mówi Page Six, że uważa, że ​​DeSorbo i jej były są „świetni razem”.naomie_olindo/Instagram

„Myślę, że są razem świetni”, mówi. „Myślę, że naprawdę dobrze jest widzieć go z kimś, kto może w pełni być sobą i czuje się komfortowo. I wydaje się, że po prostu widzi go takim, jakim jest.

„I myślę, że to naprawdę dobre. Nie musi niczego udawać. Nie musi niczego ukrywać. Mogą być naprawdę dobrym połączeniem.”

Exes „Southern Charm” „spotkał się” w Las Vegas, zanim Conover stał się ekskluzywny z DeSorbo.caconover/Instagram

Olindo zadebiutowała w telewizji reality TV jako dziewczyna Conovera w sezonie 3, który był wyemitowany w 2016 roku, i kontynuowali randki aż do rozstania w 2017 roku. Jednak po tym, jak oboje przeszli inne rozstania zeszłego lata, na krótko ponownie połączyli się po starciu w Las Vegas .

Olindo dokucza, że ​​fani będą musieli obejrzeć nowy sezon, aby zobaczyć dokładnie, co się wydarzyło, gdy się „spotkali”.

Premiera 8. sezonu „Southern Charm” 23 czerwca o 21:00 czasu wschodniego na Bravo.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button