Rozrywka

Craig Conover i Shep Rose nazywają Austen Kroll „frustrującym przyjacielem”

Więcej na: południowy urok Craig Conover nie „miał dużo cierpliwości” dla byłej Naomie Olindo Craig Conover: Długodystansowy z Paige DeSorbo „staje się coraz trudniejszy” Craig Conover mówi, że Paige DeSorbo pomaga mu rzucić klapki Craig Conover, Austen Kroll wdaje się w fizyczną walkę w zwiastunie „Southern Charm”

Gwiazdy „Southern Charm” Craig Conover i Shep Rose powiedziały, że ich partner i przyjaciel, Austen Kroll, czasami jest „frustrujący”.

„Czasami Austen jest frustrującym przyjacielem, ale wszyscy jesteśmy” — mówi 34-letni Conover.

42-letnia Rose dodaje, że większość ich kłótni ma miejsce po całonocnym piciu.

„Tak, wiesz, wszyscy lubimy się nawzajem, ponieważ pod wieloma względami różnimy się bardzo”, mówi Conover, a Rose podkreśla, że ​​„nie mogliby być bardziej różni”.

Zapowiedź 8. sezonu serialu Bravo pokazała, że ​​35-letni Conover i Kroll wdają się w fizyczną kłótnię, a później Rose krzyczy na Krolla. Członkowie obsady byli na wycieczce na Sea Island w stanie Georgia, kiedy dramat się skończył.

„Austen i ja byliśmy jak 8-latkowie na letnich zapasach na obozie” – mówi nam Conover. „Nawet nie wiem, o co chodziło”.

Podczas gdy mężczyźni milczeli na katalizatorze walki, przyjaźń Conovera i Krolla była napięta przez miesiące po tym, jak Kroll wywołał dramat w „Summer House” Bravo, kiedy w ten sam weekend spotkał się z dwoma członkami obsady.

Gwiazdy „Southern Charm” Shep Rose i Craig Conover drażniły się, że ich kumpel i koleżanka, Austen Kroll, mogą czasami być „frustrujące”.Stephanie Diani/Bravo

„To niefortunne, ponieważ Austen był bardzo podniecony z powodu swojego podwójnego romansu „Summer House”” – mówi Rose. „Robiłem posty na Instagramie z [Kroll]a nie mogłem wystarczająco szybko usunąć nienawistnych komentarzy, więc Austen ich nie widziała”.

Rose dodaje, że Kroll jest „bardzo wrażliwy” na krytykę fanów, ale „dotyka to także wszystkich”.

Conover i Kroll przeszli przez trudny okres przed nakręceniem „Southern Charm”.Stephanie Diani/Bravo

„Po prostu uprzejmie prosiłbym, aby stonowali to w obecnym środowisku”, Rose pół żartem błaga fanów.

Rose drażniła się również, że w tym roku doszło do „pewnej przemocy fizycznej między chłopakami”, w tym kiedy Conover „rzucił się” z powracającą przyjaciółką Whitney Sudler-Smith w trakcie sezonu.

Kroll spotkał się z reakcją po tym, jak pojawił się w „Summer House” i znalazł się w miłosnym trójkącie.Stephanie Diani/Bravo

“[You] boli go ramię, pamiętasz? Rose pyta swojego kumpla, na co Conover mówi, że Sudler-Smith „zawsze zostaje zraniony”.

Premiera 8. sezonu „Southern Charm” odbędzie się 23 czerwca o 21:00 czasu wschodniego na Bravo.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button