Rozrywka

Craig Conover „nie miał dużo cierpliwości” dla byłej Naomie Olindo

Więcej informacji: urok południowy Craig Conover: Długodystansowy z Paige DeSorbo „staje się coraz trudniejszy” Craig Conover mówi, że Paige DeSorbo pomaga mu rzucić klapki Craig Conover, Austen Kroll wdaje się w fizyczną walkę w zwiastunie „Southern Charm” Austen Kroll ex Madison LeCroy publikuje TikTok ze swoim najlepszym przyjacielem Craigiem Conoverem

Craig Conover przyznaje, że kręcenie „Southern Charm” z byłą Naomie Olindo „nie było świetne”.

„To nie jest normalne spędzanie czasu ze swoim byłym tak często, jak robisz to, kiedy robimy te projekty”, 34-letnia gwiazda reality show powiedziała wyłącznie Page Six.

Conover zwrócił uwagę, że Charleston w Karolinie Południowej jest „naprawdę kazirodczym miastem”, więc spotkanie z byłym partnerem nie jest niczym niezwykłym.

„Zobaczysz mnie i Naomie tyłki” drażnił się z nowym sezonem.

„Ponieważ myślę, że byłem bardzo przychylny w związku z jej powrotem” [after her brief hiatus]. Byłem bardzo gościnny, jak: „Wracaj! Chrzanić to, fani chcieliby cię zobaczyć.”

Jednak autor „Pillow Talk” przyznał, że w miarę upływu sezonu wszystko się zmieniło i zaczął widywać 29-letniego Olindo, częściej niż „chciał”.

„A potem, wiesz, nie mam dla niej wiele cierpliwości, co możesz zobaczyć” – kontynuował. „Ale jestem po prostu jak, tak, jest powód, dla którego jesteśmy byłymi. A teraz cały czas jesteśmy razem.”

Craig Conover powiedział Page Six, że stracił cierpliwość do byłej dziewczyny Naomie Olindo podczas kręcenia „Southern Charm”. WireImage

Page Six spotkał się również z Shepem Rose’em, współgwiazdą Conovera i jego bliskim przyjacielem, który poparł poglądy swojego kumpla.

„Czasami podburzała was na pewnych poziomach, bo tak dobrze się znacie, a ja to rozumiem” – wyjaśniła 42-letnia Rose. „To byłoby trudne”.

„Jest powód, dla którego jesteśmy byłymi”, powiedziała Bravolebrity.naomiolindo/Instagram

Przed kręceniem Olindo napisała do Conovera z przeprosinami za błędy w ich poprzednim związku. Dwóch datowało się na około trzy lata – większość z nich grała dla kamer „Southern Charm” – do czasu, gdy nazwanie zakończyło się w 2017 roku.

„Myślę, że czułam się źle z powodu mojego porodu, ponieważ byłam dla niego surowa” – powiedziała Olindo we własnym wywiadzie dla Page Six w zeszłym tygodniu. „Zdecydowanie uważam, że to była trudna miłość, ale może była trochę za trudna i prawdopodobnie nie była to praca dla dziewczyny.

Olindo przeprosił Conovera za to, że był dla niego „zbyt twardy” podczas randkowania.NBCU Photo Bank za pośrednictwem Getty Images

„Powiedział: „Wiesz, nic, co powiedziałeś, nie było złe ani nieprawdziwe”, ale myślę, że sposób, w jaki to powiedziałam, był naprawdę bolesny” – dodała. „Więc czułem się źle z powodu tego rodzaju odtwarzania niektórych z tych rozmów w mojej głowie. Mówię: „Prawdopodobnie mogłem to lepiej dostarczyć”.

W październiku 2021 r. Page Six ujawnił wiadomość, że Conover po miesiącach spekulacji przeniósł się do Paige DeSorbo.

Powiedział Page Six, że jego dziewczyna z „Summer House” wykonała świetną robotę kręcąc z jego obsadą – zwłaszcza Olindo.

Conover oficjalnie spotyka się z Paige DeSorbo od października.FilmMagic

„Paige poradziła sobie z tym naprawdę dobrze. Ale nawet od samego początku mówi: „Ciągle kręcicie się w pobliżu tylu byłych”, ponieważ Charleston nie jest taki duży” – powiedział Conover. „Ona jest jak: „Nie widzę swojego byłego. Mieszkam w Nowym Jorku i nie wpadamy na siebie.”

Premiera 8. sezonu „Southern Charm” w Bravo w czwartek o 21:00 czasu wschodniego.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button