Rozrywka

Craig Conover zaprasza Bravo Stars do przyłączenia się do „Southern Charm”

Brawo Craig Conover.

Craig Conover ponownie spotkał się ze swoją byłą, Naomie Olindo, w ósmym sezonie „Southern Charm”, ale nie jest jedyną absolwentką Bravo, którą chciałby zobaczyć w serialu.

W nowym wywiadzie dla podcastu „Behind the Velvet Rope with David Yontef” założyciel Sewing Down South przyznał, że chciałby zobaczyć więcej krwi Bravo w reality show z Charleston.

Olindo był głównym członkiem obsady w sezonie 6, zanim zrezygnował z „Southern Charm”. O swoim powrocie do serialu w tym roku Olindo ujawniła, że ​​musi „błagać” o szansę powrotu.

„Musiałem lubić błagać o powrót” – powiedział Olindo w podkaście „Skinny Confidential Him & Her”. „Powiedziałem: 'Chłopaki, proszę. Wiem, że zrezygnowałem i wiem, że powiedziałem wszystkim, żeby się odpieprzyli, ale proszę, jestem bardzo przygnębiony i naprawdę chcę wrócić. Nie wiem, co zrobię, jeśli wrócę do Charleston”, a oni na to: „W porządku”.

Conover powiedział „Behind the Velvet Rope”, że uważa, że ​​powrót Olindo do „Southern Charm” w tym sezonie będzie dobry dla serialu.

„Kiedy dostałem telefon i pomyślałem, jak się czujesz, no wiesz, Naomie wraca do programu… pod koniec dnia jestem biznesmenem i uwielbiam robić „Southern Charm” i Naprawdę myślałem, że spodoba się to fanom i naszej publiczności, i pomyślałem, że będzie to dobre dla występu. Więc pomyślałem: „Jasne” — powiedział Conover. „Wiesz, gdybym powiedział nie, prawdopodobnie nie miałoby to na to żadnego wpływu, ale ja po prostu, no wiesz, nie poszliśmy tą drogą. Nie przeszkadzało mi to. “

Craig Conover chciałby zobaczyć inne gwiazdy Bravo na południowym uroku

Zasady BravoVanderpump.

W wywiadzie Conover ujawnił, że kiedy po raz pierwszy zaczął występować w telewizji reality, dążył do sukcesu obsady „Jersey Shore”.

„Mój cel w tamtym czasie, wiesz, „Jersey Shore” był czymś w rodzaju linii bazowej, którą mieliśmy”, powiedział. „To był jedyny program w tamtych czasach, poza tym, że właśnie zaczął się Vanderpump. I pamiętam, że jeśli uda nam się zdobyć trzy sezony, to znaczy, że było warto. A teraz nasza ósma niedługo wyjdzie.

Ujawnił również, że bardzo chciałby zobaczyć kamee z gwiazd z innych programów w wersie Bravo.

„Po prostu podoba mi się, że Bravo jest teraz czymś w rodzaju tego wieloświata” – powiedział Conover. – Jakby ktoś z Vanderpump z Zachodniego Wybrzeża chciał wypróbować Charleston, chodź, chodź. Wiesz, jak Stassi [Schroeder] lub [Tom] Schwartz chce przyjść i być w tym programie. Lub Lala [Kent]. “

Dodał, że powrót byłej gwiazdy „Southern Charm” Camerona Eubanksa byłby również złotem reality TV.

„Myślę, że Cam tęskni za tym i może pewnego dnia będę mógł z nią porozmawiać, namówić ją, żeby wróciła”, powiedział.

Fani już wydają się crossoverem Southern Charm/Summer House, a dzięki romansowi Conovera z Paige DeSorbo będzie ich więcej

Na zdjęciu Bravo: (z lewej) Ciara Miller, Craig Conover, Austen Kroll, Luke Gulbranson, Julia McGuire, Lindsay Hubbard, Andrea Denver, Amanda Batula, Paige DeSorbo, Jason Cameron, Gabrielle Kniery, Kyle Cooke

Fani widzieli w przeszłości epizody „Vanderpump Rules” w „Summer House”. Stassi Schroeder, Beau Clark, Katie Maloney i Tom Schwartz odwiedzali dom imprezowy w Hamptons w poprzednich sezonach. Schwartz został nawet hospitalizowany po tym, jak doznał szczeliny odbytu, gdy był w mieście, aby nakręcić odcinek crossover, według Hollywood Life.

Ponadto Conover spotyka się z gwiazdą „Summer House” Paige DeSorbo od końca 2021 roku, a początek ich romansu miał miejsce w letnim reality show w zeszłym roku, kiedy Conover nakręcił wiele występów ze swoim najlepszym przyjacielem „Southern Charm”, Austenem Krollem.

Conover powiedział Yontefowi, że po raz pierwszy spotkał DeSorbo, kiedy nagrał epizod w „Summer House” trzy lata temu. Oboje spotykali się w tym czasie z innymi ludźmi i nadal byli, gdy połączyli się, aby nakręcić spinoff „Winter House” na początku 2021 roku.

Conover dodał, że kiedy zdecyduje się oświadczyć DeSorbo, prawdopodobnie nie stanie się to przed kamerami Bravo.

„Dobrą robotę wykonujemy, utrzymując, wiesz, niektóre z naszych kamieni milowych poza zasięgiem kamery, ale my, rozmawiamy o małżeństwie, a ty znasz nasze życie” – ujawniła gwiazda Bravo.

CZYTAJ DALEJ: Powód, dla którego Craig Conover nie ogląda letniego domu

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button