Aktualności

Crawley Town zostaje pierwszym angielskim klubem, który wprowadza na rynek trzeci zestaw NFT po przejęciu WAGMI United

Crawley Town stanie się pierwszym klubem w angielskiej piłce nożnej, który uruchomi pasek wymiany wyłącznie dla NFT.

Klub League Two został przejęty przez WAGMI United w kwietniu, amerykańską grupę inwestycyjną, która chce podłączyć się do społeczności Web3, kryptowalut i NFT, aby wprowadzić nowe źródła przychodów do klubu, który ich zdaniem może zdobyć wiele promocji w krótkim czasie.

A w piątek zobaczymy, co jest uważane za główne ogłoszenie przez nową hierarchię Crawley, z przyciągającą wzrok decyzją o udostępnieniu trzeciego zestawu dla tych, którzy inwestują w klubowy NFT – który zostanie uruchomiony w przyszłym miesiącu.

Ujawnią również dalsze szczegóły dotyczące grupy właścicielskiej klubu.

„W zeszłym sezonie klub sprzedawał w klubowym sklepie dwa różne stroje. Tak samo będzie w tym sezonie, ale oprócz tego trzeci zestaw zostanie sprzedany za pośrednictwem NFT” – wyjaśnił współwłaściciel Crawley, Preston Johnson. i.

„Będzie to ekskluzywna koszula, którą możesz zdobyć, jeśli masz NFT, a następnie będą dwie opcje – dla tych, którzy są lokalni lub zamawiają online w Wielkiej Brytanii lub naszych amerykańskich lub zagranicznych przyjaciół. Uderza to w miejsce, w którym naszym zdaniem będzie to niezwykle opłacalne dla klubu, tak jak to robimy.

„Mamy nadzieję, że ogłoszenie przyciągnie uwagę i pozytywną opinię. Uważamy, że fani będą naprawdę podekscytowani tym, co ogłosimy.

Klub planuje uruchomić swoje NFT w przyszłym miesiącu, które będą pełnić rolę wirtualnych biletów sezonowych dla zagranicznych kibiców, których przyciągną.

Oferują również szansę odegrania roli w prowadzeniu klubu, a jednym z pomysłów, na który patrzy grupa, jest to, że właściciele NFT mogą potencjalnie decydować o tym, jak wydatkowana jest część budżetu transferowego.

„Wierzymy, że oferujemy coś naprawdę wyjątkowego” — powiedział Johnson.

Aby uzyskać pełny wywiad z właścicielami Crawley na temat cyfrowej rewolucji klubu League Two, kup iWeekend w sobotę.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button