Rozrywka

Cristiano Ronaldo „chce OPUŚCIĆ Man Utd z Bayernem chętnym”, Frenkie de Jong „ulepszona oferta”, aktualizacja transferowa Antony

Pogba przypieczętował powrót Juve w lipcu

Paul Pogba będzie miał medycynę z Juventusem na początku przyszłego miesiąca po ujawnieniu szczegółów jego powrotu do Turynu.

A były pomocnik Manchesteru United, 29 lat, wygląda na gotowy do podpisania trzyletniego kontraktu z opcją na kolejne 12 miesięcy.

W czwartek w Mediolanie odbyło się kluczowe spotkanie pomiędzy działaczami włoskiego klubu a jednym z reprezentantów Pogby, Rafaelą Pimentą.

Wszystko jest teraz na miejscu, aby powrócić do gigantów Serie A Juve jako wolny agent — sześć lat po tym, jak odszedł, aby ponownie dołączyć do United w rekordowej wówczas umowie o wartości 89 milionów funtów.

Raporty we Włoszech sugerują, że będzie zarabiał podstawową pensję w wysokości około 150 000 funtów tygodniowo, chociaż zostanie ona zwiększona przez znaczną opłatę za rejestrację.

Jednak ta liczba spowoduje uniesienie brwi wśród hierarchii Old Trafford.

W swoim filmie dokumentalnym Amazon Prime The Pogmentary opisał nową ofertę kontraktową na 300 000 funtów tygodniowo od szefów Czerwonych Diabłów jako „nic”.

United ogłosił na początku tego miesiąca, że ​​odejdzie tego lata, kiedy jego kontrakt wygaśnie. Paris Saint-Germain i Real Madryt również chciały zwabić zwycięzcę Pucharu Świata we Francji.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button