Rozrywka

Crystal Kung Minkoff jest „zawstydzona” żartami na temat zaburzeń odżywiania przez swoich współpracowników

Więcej informacji: Crystal Kung Minkoff Kyle Richards nazywa Crystal kłamcą, Vicki i Dorinda nadal sparują i nie tylko! Kyle Richards: Crystal „kłamała” na temat bardziej „problematycznej” historii Suttona. Podsumowanie „RHOBH”: Erika Jayne mówi, że „szczęście” pochodzi z leków przeciwdepresyjnych i seksu Crystal Kung Minkoff sugeruje, że Sutton opowiedział inną „problematyczną” historię

Crystal Kung Minkoff była upokorzona, gdy jej koleżanki z obsady „Prawdziwe gospodynie z Beverly Hills” zasypały ją pytaniami o jej problemy z zaburzeniami odżywiania w odcinkach, które wyemitowano w zeszłym miesiącu.

„Czułem się zakłopotany. Jakby nagle serial nie istniał, a ja po prostu czułam się zawstydzona” – Minkoff, która ujawniła swoją walkę z bulimią i dysmorfią ciała w serialu, powiedziała Daily Beast w wywiadzie opublikowanym w czwartek.

Minkoff kontynuował: „W serialu panuje zakłopotanie, pomysł bycia filmowanym. A potem, wiesz, jako dziecko wyśmiewano mnie, że jestem pulchna. Tak to się czuło”.

Podczas ostatniego odcinka „RHOBH”, Erika Girardi zasugerowała Minkoffowi, że zażyje środki przeczyszczające, aby pomóc w utracie wagi, i w pewnym momencie powiedziała Minkoffowi, aby nie jadł kurczaka, który był oferowany na przyjęciu świątecznym.

Minkoff był zaskoczony komentarzami Erici Girardi dotyczącymi stosowania środków przeczyszczających w celu utraty wagi. Bank zdjęć NBCU za pośrednictwem Getty Images

„To było dla mnie bardzo niewygodne. Bo kiedy wspomniała o środku przeczyszczającym, wyjaśniłam, że cierpi na to moja najlepsza przyjaciółka. I odkryłem to później, a ona nie wiedziała, że ​​to zaburzenie odżywiania” – powiedział Minkoff Daily Beast. „Zawsze wiedziała o moim… A potem dowiedziałem się, że to robi. A ja pomyślałem, wiesz, to jest problem. Więc wyjaśniłem tę historię.

Minkoff dodał, że pytania, które jej koledzy z obsady zadawali w serialu, były dla niej niezwykle wyzwalające, na przykład gdy Girardi zapytał: „Co się dzieje, gdy oczyszczasz?” i nadal sugerował Minkoffowi szukanie leczenia.

Girardi zasugerował również, aby Minkoff nie jadł paluszka z kurczaka. Brawo

A w innym odcinku Kyle Richards zapytał Minkoffa, czy objadała się i „wymiotowała”, na co Minkoff zareagował z wyraźnym dyskomfortem. Jednak Richards powiedziała, że ​​pozwolono jej zapytać, ponieważ w przeszłości doświadczyła własnego zaburzenia odżywiania.

Minkoff podzielił się w programie, że cierpi na bulimię i dysmorfię ciała. crystalkungminkoff/Instagram

„Powiedziałem im, że to wydaje mi się trochę zbyt obrazowe” – powiedziała Minkoff, dodając, że jej odpowiedź nie została uwzględniona w odcinku.

Po wyemitowaniu odcinka Minkoff podziękował widzom, którzy okazali życzliwość i wsparcie.

„Chciałam podziękować wszystkim, którzy wysłali mi wiadomości wsparcia w ciągu ostatnich kilku dni”, napisała w oświadczeniu na Instagramie w lipcu. „Wielu z was podzieliło się swoimi osobistymi historiami na temat zaburzeń erekcji i chcę, abyście wiedzieli, że widzę każdego z was i jestem bardzo dumny z waszej odwagi”.

Kontynuowała: „Regeneracja zaburzeń odżywiania nie jest liniowa. Wszyscy musimy podejść i przetworzyć w swoim czasie. Proszę bądź miły dla siebie i innych cierpiących.”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button