Rozrywka

„Cudowna kobieta”: Camille Vasquez ZACHOWANA za pomoc starszemu pasażerowi podczas lotu do Nowego Jorku

Wygląda na to, że magia Camille Vasquez rozprzestrzenia się poza salę sądową, ponieważ prawnik jest teraz nazywany „cudowną kobietą” po tym, jak pomogła starszemu pasażerowi samolotu na wysokości 40 000 stóp. TMZ poinformował, że prawnik Johnny’ego Deppa, który pomógł mu wygrać proces o zniesławienie przeciwko jego byłej żonie Amber Heard, leciał w tym tygodniu z Los Angeles do Nowego Jorku lotem American Airlines, kiedy mężczyzna w wieku 70 lat zasłabł.

Źródła poinformowały tabloid, że starszy mężczyzna mijał Vasquez i jej ochroniarza, którzy lecieli pierwszą klasą, kiedy stracił przytomność i uderzył głową o podłogę. Adwokat wkrótce pospieszył mu z pomocą i wezwał do pomocy swojego szwagra, lekarza. Z pomocą swojej krewnej, Vasquez podobno zbadała, „czy mężczyzna miał atak serca lub krwotok mózgowy po upadku. Ochroniarz Camille Vasquez zdjął zegarek Apple, aby monitorować tętno pasażera” – czytamy w raporcie TMZ.

CZYTAJ WIĘCEJ

Fani Johnny’ego Deppa chcą, aby Camille Vasquez kandydowała na prezydenta w 2024 r. i okazała swoją miłość dzięki nowym gadżetom

„Stop it NOW”: Eve Barlow zatrzasnęła się za doxxing YouTuberów, którzy kręcą filmy przeciwko Amber Heard

Adwokaci Ben Chew (L) i Camille Vasquez przybywają, aby porozmawiać z dziennikarzami przed gmachem sądu okręgowego hrabstwa Fairfax 1 czerwca 2022 r. w Fairfax w stanie Wirginia (Tassos Katopodis/Getty Images)

Chirurg, który podobno również był w locie, wziął sprawy w swoje ręce. Jeden z pracowników lotniczych pochwalił Vasquez i określił ją jako „cudowną kobietę”. Została też obsypana dwiema butelkami Merlota i szampana. Samolot został podobno przekierowany na międzynarodowe lotnisko w Los Angeles, ale kiedy dotarł na lotnisko, mężczyzna odzyskał przytomność, a „pogotowie ratunkowe weszli na pokład i eskortowali go z samolotu” – dodał TMZ.

Oprócz współpasażerów i stewardes, użytkownicy Twittera chwalili również szybką akcję Vasquez, gdy tylko pojawiła się wiadomość. Użytkownik napisał na Twitterze: „Niewiarygodne: Błogosławieństwa nadal udowadniają, że nie jest po prostu wspaniałym prawnikiem, ale jest Darem od Boga i nie ma to nic wspólnego z tym, że jest Latynosem, wszyscy jesteśmy stworzeniem Boga, bez względu na rasę jesteśmy Amerykanami, przetrwamy bez względu na to, kto potrzebuje pomocy ❤️.”

Ben Chew i Camille Vasquez (R) rozmawiają z dziennikarzami przed sądem okręgowym hrabstwa Fairfax 1 czerwca 2022 r. w Fairfax w stanie Wirginia (Tasos Katopodis/Getty Images)


„Camille Vasquez (obrończyni mężczyzn) 💯” – powiedział inny użytkownik. Pełen wykopalisk w Heard, jeden z nich napisał: „Taka inspiracja dla wszystkich młodych dziewcząt i młodych kobiet. W przeciwieństwie do wraku pociągu Heard. Jeden z użytkowników zasugerował: „Już daje jej Oscara”. „Człowieku, ona codziennie ratuje życie!” dodał jeszcze jeden.

Jedna osoba podzieliła się: „​​Potrafi to wszystko, takie niesamowite 😻.” Jeden z użytkowników napisał na Twitterze: „Najbardziej lubianą kobietą w 2022 roku jest Camille Vasquez?” „Można powiedzieć, kto zawsze jest po stronie dobra. Niesamowita kobieta. Kochać ją!” przeczytał kolejny tweet.

Ben Chew i Camille Vasquez odchodzą po rozmowie z dziennikarzami przed gmachem sądu okręgowego hrabstwa Fairfax 1 czerwca 2022 r. w Fairfax w stanie Wirginia (Tasos Katopodis/Getty Images)

Ostatnio Vasquez zgromadził wielu fanów po tym, jak zaangażował się w proces o zniesławienie Depp-Hearda. Została okrzyknięta zbawicielką Deppa, który podczas procesu przed sądem w Wirginii zadał aktorce „Aquamana” kilka naprawdę trudnych pytań. Ludzie kochają ją tak bardzo, że wielu z nich chce ją widzieć jako przyszłego prezydenta USA.

Nie tylko to, towary z jej twarzą i imieniem są również sprzedawane w Internecie. Podczas odcinka „Good Morning America” z 8 czerwca, wyraziła swoje szczęście z powodu całej miłości, którą otrzymuje. Powiedziała: „To było surrealistyczne. Jeśli mam być szczery, to trochę przytłaczające. Ale jeśli mogę być inspiracją dla młodych kobiet, które chcą iść do szkoły prawniczej, studiować i ciężko pracować, to jestem za tym”.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button