Rozrywka

„Cudowne lata” właśnie zwolniły Freda Savage’a — o co został oskarżony?

Fred Savage jest synonimem The Wonder Years, więc to jest bomba: Deadline donosi, że ABC zwolniło Savage’a z reżyserii i produkcji wykonawczej jego chwalonego przez krytyków wznowienia Wonder Years, które koncentruje się na afroamerykańskiej rodzinie w Montgomery w stanie Alabama w latach 60-tych.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Savage był znaczącą siłą stojącą za rebootem Wonder Years. Jego przywiązanie jako reżysera i producenta wykonawczego było jednym z powodów, dla których ABC wzięło udział w serialu. Do tej pory wyreżyserował także siedem z 20 odcinków serialu i współreżyserował inny, co czyni go odpowiedzialnym za ponad jedną trzecią sezonu 1.

Więc co było tak poważnego, że ABC postanowiło go zwolnić? Czytaj dalej, aby poznać szczegóły wewnętrznego śledztwa, które doprowadziło do zwolnienia Freda Savage’a.

Źródło: ABC

Fred Savage (z lewej) reżyseruje „Cudowne lata”

Kontynuacja artykułu pod ogłoszeniemJakie są zarzuty wobec Freda Savage’a?

Podczas gdy Savage jest dobrze znany z roli Kevina Arnolda w oryginalnym Wonder Years, raport Deadline przedstawia zupełnie inny obraz. Raport z 6 maja 2022 r. mówi, że 20th Century Fox Television, która produkuje ponowne uruchomienie Wonder Years, przeprowadziła dochodzenie po tym, jak Savage został oskarżony o „nieodpowiednie zachowanie”.

Ostateczny termin twierdzi, że aktor-reżyser miał „słowne wybuchy” i angażował się w „nieodpowiednie zachowanie”.

Nie jest jasne, do kogo skierowane były te wybuchy i/lub niewłaściwe zachowania, ale jeśli 20th Century Fox znalazł wystarczająco dużo, by zwolnić Savage’a, prawdopodobnie są one znaczące. Aktor był już dwukrotnie oskarżony o niewłaściwe zachowanie, w tym w oryginalnym Wonder Years.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąŹródło: ABC

Obsada oryginalnego „Wonder Years”

Alley Mills, która grała matkę Kevina w oryginalnym serialu, ujawniła w 2018 roku, że jej klientka, Monique Long, pozwała Savage’a i partnera Jasona Herveya za molestowanie seksualne w 1993 roku i twierdziła, że ​​pozew doprowadził do odwołania serialu.

Mills broniła Savage’a w 2018 roku, nazywając go „najmniej obraźliwym, najwspanialszym, słodkim człowiekiem” i skarciła sieć, której, jak powiedziała, „nigdy nie powinna była [paid] ją odejść… Kiedy nie było przestępstw, po prostu zwalniasz dziewczynę.

Ale w tym samym roku członek ekipy sitcomu Foxa The Grinder (w którym Savage zagrał główną rolę) pozwał go za napaść fizyczną i nękanie, które rzekomo miały miejsce trzy lata wcześniej. 20th Century Fox również zbadało to twierdzenie, ale okazało się, że oskarżenia były bezpodstawne.

Ale tym razem tak nie jest, a Savage jest teraz oddzielony od marki, którą pomógł zbudować.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąŹródło: ABC

Fred Savage (z prawej) reżyseruje „Cudowne lata”

Co się stanie z „Cudownymi latami” bez Freda Savage’a?

Pozostały jeszcze dwa odcinki ponownego uruchomienia programu Wonder Years, 11 maja i 18 maja 2022 roku. Nie wiadomo jeszcze, czy Savage wyreżyserował któryś z odcinków, ale powinny one działać zgodnie z planem, ponieważ oczywiście zostały ukończone przed jego zwolnieniem — i nie mogą opuścić programu bez finału sezonu.

ABC nie podjęło decyzji, czy The Wonder Years zostanie odnowione na sezon 2, ale brak zaangażowania Savage’a prawdopodobnie nie wpłynie na szanse serialu. W serialu jest kilku innych producentów wykonawczych i reżyserów, więc chociaż wykonał sporo pracy, inne osoby mogą wkroczyć, aby wypełnić jego role, jeśli jest sezon 2.

The Wonder Years będzie emitowany w środy o 20:30 czasu wschodniego na antenie ABC.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button