Rozrywka

Cytaty Sama Asghari o posiadaniu dzieci z narzeczoną Britney Spears na przestrzeni lat

Ojcostwo jest w jego przyszłości! Britney Spears’ narzeczony, Sam Asghariprzez lata głośno mówił o swoim pragnieniu założenia rodziny z piosenkarzem.

Duet spotkał się na planie teledysku zdobywcy nagrody Grammy z 2016 roku do „Slumber Party”. Pięć lat później model zaproponował Spears w listopadzie 2021 roku, w tym samym miesiącu, w którym wygasł jej 13-letni konserwator.

“Nie mogę, kurwa, w to uwierzyć?!!!!!!” Przyszła panna młoda opisana na swoim Instagramie ujawnia debiutancki 4-karatowy pierścionek. Na brylantach wygrawerowano słowo „Lwica”.

Asghari wyjaśnił ten pseudonim w poście na Instagramie z grudnia 2021 r., pisząc: „Nazywam cię Lwicą, ponieważ podziwiam twoją nieugiętą siłę, inspiruje mnie twoje piękne serce, świętuję twój uśmiech, który rozświetla mój świat”.

Źródło powiedziało wyłącznie przed ich zaangażowaniem Nas tygodniowo że „Sam chciałby założyć rodzinę z Britney”. (Pochodząca z Mississippi, ze swojej strony, powitała wcześniej synów Seana Prestona i Jaydena odpowiednio w 2005 i 2006 roku z byłym mężem Kevin Federline.)

Wtajemniczony wyjaśnił w marcu 2021 r., że Asghari „zawsze marzył o posiadaniu dzieci i myśli, że byłby wspaniałym ojcem”, zauważając: „On jest naturalny w stosunku do małych dzieci. Sam widzi również małżeństwo w przyszłości swojej i Britney, gdy nadejdzie odpowiedni czas i będą mogli wziąć ślub bez ograniczeń jej konserwatorskiej iz błogosławieństwem jej rodziny. Pod tym względem jest bardzo staromodny.

Trzy miesiące później Księżniczka Popu ujawniła podczas rozprawy sądowej, że chce usunąć wkładkę, aby „zacząć starać się o kolejne dziecko”, ale nie była w stanie podejmować własnych decyzji dotyczących zdrowia.

„Chcę móc wyjść za mąż i mieć dziecko”, powiedział autor piosenek w czerwcu 2021 r. „Powiedziano mi teraz w konserwatorium, że nie mogę się ożenić ani mieć dziecka, mam w środku wkładkę domaciczną siebie teraz, żebym nie zajść w ciążę”.

W kwietniu następnego roku Skrzyżowanie ulic gwiazda ogłosiła na Instagramie, że jest w ciąży z dzieckiem nr 3.

„Dostałam test ciążowy… i uhhhhh… no cóż… mam dziecko 👶🏼”, piosenkarka „Gimme More” napisała długi film w 2022 roku w mediach społecznościowych. „Rośnie !!! Jeśli jest tam dwóch… mogę po prostu przegrać [sic] to .”

Jednak miesiąc później para ujawniła, że ​​Spears poroniła.

„Z naszym najgłębszym smutkiem musimy ogłosić, że straciliśmy nasze cudowne dziecko na początku ciąży”, powiedzieli we wspólnym oświadczeniu w maju 2022 r. „To niszczycielski czas dla każdego rodzica. Być może powinniśmy byli poczekać z ogłoszeniem, aż będziemy dalej, ale byliśmy zbyt podekscytowani, aby podzielić się dobrą wiadomością. Nasza miłość do siebie jest naszą siłą. Będziemy nadal próbować powiększać naszą piękną rodzinę. Jesteśmy wdzięczni za wszelkie wsparcie. Uprzejmie prosimy o prywatność w tym trudnym momencie.”

Przewijaj, aby zobaczyć cytaty Asghariego na przestrzeni lat o pragnieniu dzieci ze swoim partnerem.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button