Rozrywka

„Czarna lista”: czy Liz Keen może powrócić jako halucynacja jak Samar?

Czarna lista Odcinek 19 sezonu 9 zrobił coś całkiem nowego w serialu. „Maska Niedźwiedzia” skoncentrowała się na Aramie wchodzącym w medycznie wywołaną podróż LSD. Pod wpływem narkotyków Aram miał halucynacje podczas rozmowy z jednym ze swoich dawnych zainteresowań miłosnych — Samar Navabi. Niektórzy fani Czarna lista wysnuli teorię, że Liz Keen naprawdę żyje. Jednak „Maska Niedźwiedzia” wprowadziła nowy pomysł. Czy Megan Boone mogłaby powtórzyć swoją rolę halucynowanej wersji Liz?

Megan Boone jako Liz Keen „Czarna lista” | Will Hart/NBC

Odcinek 19 sezonu „Czarna lista” zawiera halucynacyjną wersję Samara

W 19 odcinku 19 sezonu The Blacklist Aram omówił swoje problemy ze zdrowiem psychicznym, w tym OCD, lęk i depresję. Wyznał, że nic nie wydaje się działać, aby utrzymać wszystko w ryzach. W związku z tym Aram postanowił spróbować eksperymentalnej terapii z użyciem LSD. Pod wpływem narkotyków Aram doświadcza serii wydarzeń przypominających dzień świstaka, podczas których uzbrojeni mężczyźni prowadzeni przez mężczyznę w niedźwiedziej masce infiltrują pocztę, prowadząc do śmierci przyjaciela Arama.

Mężczyzna w masce okazuje się być złą wersją samego Arama, który obwinia go o to, że nie uratował Liz i Samar. Halucynowana wersja Samara pojawia się, by powiedzieć Aramowi, że to nie była jego wina. „Zawsze byłeś wystarczający. Najwyższy czas, abyś to zobaczył”, mówi mu, zanim Aram się obudzi.

Czy Liz Keen może powrócić jako halucynacja w „Czarnej liście”?

Czarna lista przeszła sporo zmian po śmierci Liz Keen w sezonie 8. Chociaż Liz nie żyje, jej obecność jest nadal odczuwalna w serialu. Sezon 9 pokazał kilka retrospekcji do nocy, w której zmarła Liz. Odcinek 19 pokazał również halucynacyjną retrospekcję Liz w grupie zadaniowej z Agnes. Są to jednak sceny, które wcześniej kręcono.

Czarna lista ma tendencję do przywracania postaci, które uważano za martwe, więc nie jest zaskakujące, że niektórzy fani zastanawiali się, czy Liz może żyć. Jeśli tak, to być może Megan Boone niespodziewanie pojawi się w serialu. W miarę postępu sezonu 9 wydaje się coraz mniej prawdopodobne, że Liz przeżyła, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że jej ciało zostało ekshumowane.

Jednak odcinek 9 wprowadził nowy pomysł. Czy Megan Boone mogłaby powrócić, by przedstawić halucynowaną postać Liz Keen? Czarna lista, tak jak Mozhan Marnò zrobił z Samar Navabi? Boone ogłosiła, że ​​odchodzi z serialu, aby pracować nad innymi projektami w czerwcu 2021 roku. Chociaż wydaje się oczywiste, że odeszła na dobre jako regularna seria, być może pewnego dnia pojawi się gościnnie.

„Czarna lista” powróci w sezonie 10

Megan Boone prawdopodobnie jest zajęta swoją firmą produkcyjną, Weird Sister, którą uruchomiła po tym, jak odeszła z roli Liz Keen w Czarna lista. Jest jednak mnóstwo czasu, aby Boone pojawił się gościnnie w programie. Czarna lista zostało potwierdzone w sezonie 10, więc może to nastąpić nawet za rok. Po odejściu Liz nie jest jasne, jaki będzie sezon 10 fabuły i co będzie dalej robić grupa zadaniowa.

Jak uzyskać pomoc: Aby połączyć się z najbliższymi zasobami zdrowia psychicznego, odwiedź Narodowy Sojusz ds. Chorób Psychicznych (NAMI) stronie internetowej.

Nowe odcinki Czarna lista w piątki na antenie NBC o 20:00 czasu wschodniego.

POWIĄZANE: „Czarna lista” sezon 9: Dlaczego Megan Boone opuściła program?

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button