Rozrywka

„Czarna lista” sezon 10: Laura Sohn nie wróci jako regularny serial

Do tej pory rozeszła się wieść, że Laura Sohn nie wróci do swojej roli Aliny Park w Czarna lista Sezon 10. Postać Sohn, Park, jest najnowszym członkiem grupy zadaniowej, która dołączyła do serialu w sezonie 7. Z tego powodu jej odejście jest niespodzianką dla wielu fanów. Oto dlaczego Sohn zdecydowała się zakończyć swój czas w programie NBC i jak jej postać jest regularnie skreślana z serialu.

[Spoiler warning: This article contains spoilers for The Blacklist Season 9 Episode 22, “Marvin Gerard: Conclusion Part II.”]

Laura Sohn jako Alina Park w sezonie 9 „Czarnej listy” | Will Hart/NBC

Alina Park dowiedziała się, że jest w ciąży w finale 9 sezonu „Czarnej listy”

W sezonie 9 Blacklist przedstawiono postać Laury Sohn, męża Aliny Park, Petera, granego przez Colby’ego Lewisa. Park przeżyła sporo trudności w małżeństwie. Początkowo nie powiedziała mężowi, kiedy wróciła do grupy zadaniowej. W odcinku 5 sezonu 9, Park zostaje ranny po uderzeniu przez skierowaną broń energetyczną Benjamina T. Okary. Następnie dowiaduje się, że była w ciąży, ale poroniła z powodu broni.

Od czasu jej kontuzji Park zaczął również radzić sobie z migrenami. W miarę upływu sezonu jej bóle głowy wydawały się nasilać. W finale 9 sezonu Park zorientował się, dlaczego. Ona jest w ciąży. Ogłasza tę wiadomość grupie zadaniowej przy grobie Liz Keen i mówi im, że będzie miała zwolnienie lekarskie z grupy zadaniowej. Nawet po urodzeniu dziecka Park nie jest pewien, czy wróci. „Może życie ma inne plany” — mówi Park.

Harry Lennix jako Harold Cooper i Laura Sohn jako Alina Park w sezonie 9 „Czarnej listy” | Wirginia Sherwood/NBC

Laura Sohn nie podzieliła się jeszcze powodami, dla których opuściła „Czarną listę”

Laura Sohn dołączyła do obsady Czarnej listy jako powracająca postać w sezonie 7. Wpadła na regularne seriale w sezonach 8 i teraz, ale teraz, po zaledwie trzech sezonach, opuszcza serial jako regularny serial, donosi Deadline. Chociaż istnieje wyraźny powód nieobecności jej postaci, Sohn nie podzieliła się jeszcze powodami, dla których opuściła serial NBC.

Jednak biorąc pod uwagę, że jej postać żyje i ma się dobrze, jest zdecydowanie możliwe, że Park może ponownie pojawić się na Czarnej liście w pewnym momencie w przyszłości. Jest to szczególnie prawdopodobne, ponieważ jej bóle głowy mogą ulec poprawie po porodzie. Serial NBC często pozostawia otwarte drzwi dla postaci, które w przyszłości powrócą do ról gościnnych.

Czy „Czarna lista” doda nowych stałych bywalców serialu na sezon 10?

Czarna lista została potwierdzona na sezon 10, ale Laura Sohn i Amir Arison nie powrócą jako stali bywalcy serii. Wygląda na to, że pozostawiłoby to dość dużą lukę w serialu. Liczba grup zadaniowych maleje, pozostając tylko Ressler, Dembe i Cooper.

To sprawia, że ​​wydaje się prawdopodobne, że serial NBC doda nowych stałych bywalców serialu. Nie ma jeszcze żadnych wiadomości o tym, kto może dołączyć do programu, ale zdecydowanie jest to coś, na co fani powinni zwracać uwagę.

POWIĄZANE: „Czarna lista” sezon 9 to kolejka górska ocen

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button