Rozrywka

Czego nie wiesz o Corinnie Kopf

Krąg przyjaciół Corinny Kopf składa się z takich gwiazd mediów społecznościowych jak ona. W pewnym momencie YouTuber Tana Mongeau wydawała się być bliskimi kumplami z Kopf. Członek „Vlog Squad” towarzyszył nawet Mogeau podczas jej trasy „Tana and Friends” w 2017 roku. W 2021 roku Kopf ujawnił, że ta przyjaźń dobiegła końca. Kopf tweetował, „Czy ktoś może pokonać tana mongeau, jest cholernie denerwująca”. Influencerzy grożący tweetami nie poprzestali na tym. Ona też wspólny„Chcę pokonać gówno, mam na myśli walkę z tana mongeau”.

Kopf później odniosła się do swoich negatywnych uczuć wobec swojej byłej przyjaciółki podczas występu w podcastie „Impaulsive” Logana Paula. Zapytana o jej pozorną wołowinę z Mongeau, Kopf nie podała wielu szczegółów poza tym, że nie cieszyła się trasą koncertową z gospodarzem TanaCon, ale ponownie powiedziała, że ​​będzie gotowa do walki z Mongeau. „Po prostu nie sądzę, że jest tak wspaniałą osobą” – powiedziała Paulowi.

Mongeau podzieliła się swoją historią podczas odcinka własnego podcastu z 2021 r. „Anulowane”. „Miała skandal z powodu lubienia Trumpa, próbowałem pomóc jej się z tego wydostać, a ona powiedziała:„ A co z moimi poglądami politycznymi? ”- wyjaśnił gospodarz podcastu. „Więc pomyślałem: 'Hm, może nie powinniśmy kopać tego tak bardzo'” (dla przypomnienia, Kopf tweetował w 2017 roku, że nie głosowała na Donalda Trumpa). Kto by pomyślał, że ta waśń ma coś wspólnego z polityką.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button