Rozrywka

Czerwiec „Mama June” Shannon ciężko pracowała nad swoją trzeźwością (WYŁĄCZNIE)

June „Mama June” Shannon i jej były chłopak, Geno Doak, spędzili większą część ostatnich kilku sezonów „Mama June: Droga do odkupienia” na radzeniu sobie z nadużywaniem substancji i próbami powrotu do zdrowia i pozostania tam.

W ekskluzywnym wywiadzie dla Distractify, Mama June ujawniła, gdzie jest w swojej drodze do trzeźwości i jak jej nowy chłopak, który został wprowadzony w sezonie 6, wpływa na jej życie teraz, gdy jest czysta i trzeźwa.

Kontynuacja artykułu pod reklamąCzy Mama June jest dzisiaj trzeźwa?

Mama June wyjawiła nam, że od maja 2022 roku jest trzeźwa od 29 miesięcy. W marcu 2019 roku została aresztowana pod zarzutem posiadania narkotyków, w tym posiadania kontrolowanej substancji i akcesoriów związanych z narkotykami.

Widzowie „Mama czerwca: Droga do odkupienia” zobaczyli ją oficjalnie oskarżoną o posiadanie cracku w finale piątego sezonu. Uniknęła więzienia, zgadzając się na 100 godzin prac społecznych, ale ten incydent prawdopodobnie pomógł Mamie June zmienić sytuację.

Źródło: Getty Images

Alana „Honey Boo Boo” Thompson i Mama June.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Mama June wyjaśniła Distractify, że jej relacje z córkami są nadal „pracą w toku”, prawdopodobnie częściowo dzięki jej walce z uzależnieniem i kolejnymi zarzutami.

„Wiesz, rozmawiamy, widujemy się, [but] ten związek jest wciąż w dobrym stanie” – powiedziała mama June. „Nawet [with] 29 miesięcy bycia czystym i trzeźwym. Wiesz, to tylko praca w toku”.

Uzależnienie od narkotyków Mamy June doprowadziło do sprzedaży jej domu.

June sprzedała swój luksusowy dom w Hampton w stanie Georgia za 100 000 dolarów w październiku 2019 r. Wiadomo, że podjęła pospieszną decyzję, aby zlikwidować więcej środków na podtrzymanie jej coraz bardziej poważnego uzależnienia.

Regularnie zażywała crack i metamfetaminę. Według People, samoleczenia przy użyciu Xanaxu i środka przeciwbólowego przepisanego na napięciowe bóle głowy, Fioricet.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąŹródło: WeTV

Mama June i Geno Doak na „Mama June: Droga do odkupienia”.

„Jedynym powodem, dla którego sprzedałam dom, było to, że byliśmy martwi, cholera, spłukani”, przyznała w poprzednim odcinku Mama June: From Not to Hot, cytowanym przez People.

Przez jakiś czas June i Geno nocowali w hotelach. Podobno spędzali też noce w swoim samochodzie.

Artykuł jest kontynuowany poniżej ReklamaNowy chłopak Mamy June pomaga jej pozostać na właściwej ścieżce.

Mama June podzieliła się również z Distractify, że jej nowy chłopak, Justin Stroud, pomaga jej na nowo odkryć, kim jest. I chociaż widzowie spotkają go dopiero w kilku odcinkach szóstego sezonu Mama June: Droga do odkupienia, Mama June wydaje się być w znacznie zdrowszym miejscu w tym związku niż była z Geno.

Źródło: Instagram / @officialsmallz1

Nowy chłopak Mamy June jest w szóstym sezonie jej programu WeTV.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

– Wiesz, był niesamowity – powiedziała. „Próbuje położyć kawałki [of me] znowu razem. Właściwie dowiaduję się, kim jest June Shannon, po raz pierwszy od jakichś 42 lat”.

Oglądaj Mama June: Droga do odkupienia w piątki o 21:00 czasu wschodniego w telewizji WeTV.

Jeśli Ty lub ktoś, kogo znasz, potrzebuje pomocy, skorzystaj z Lokalizatora usług leczenia behawioralnego SAMHSA, aby znaleźć wsparcie dla zaburzeń zdrowia psychicznego i zaburzeń związanych z używaniem substancji w Twojej okolicy: https://findtreatment.samhsa.gov lub zadzwoń pod numer 1-800-662-4357, Całodobowa pomoc.

Jeśli Ty lub ktoś, kogo znasz, doświadcza przemocy w rodzinie, zadzwoń na Krajową Infolinię ds. Przemocy w Rodzinie pod numer 1-800-799-7233.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button