Rozrywka

Członek rodziny zwycięzcy „Bachelorette” wygłasza rzadkie oświadczenie na temat zerwania

Getty Jordan Rodgers i JoJo Fletcher biorą udział w konkursie CMT Artists of the Year

Brat gwiazdy „The Bachelorette” wypowiedział się o trwającej rodzinnej kłótni i zasugerował, że może dojść do pojednania.

Kiedy JoJo Fletcher była główną kobietą w „The Bachelorette” w 2016 roku, jej ostatni zalotnik, Jordan Rodgers, ujawnił, że był w separacji ze swoim bratem, rozgrywającym Green Bay Packers Aaronem Rodgersem. Mistrz Super Bowl nie pojawił się na randce swojego brata z JoJo z resztą rodziny Rodgers.

W wywiadzie dla ESPN Aaron przyznał, że nie widział, jak jego brat znajduje miłość w programie randkowym ABC, ale słyszał o tym i nie był zadowolony, że sprawy osobiste jego rodziny zostały poruszone przed kamerą.

„Nie widziałem serialu, jeśli mam być z tobą szczery, więc tak naprawdę nie wpłynęło to na mnie zbytnio” – powiedziała gwiazda NFL w 2016 roku. „Jeśli chodzi o tego rodzaju rzeczy, zawsze znajdowałem że trochę niestosowne jest publiczne mówienie o niektórych sprawach rodzinnych. Nie będę o tym mówić, ale życzę mu powodzenia w konkursie.

Aaron Rodgers pominął ślub Jordana i JoJo w maju 2022 r.

Po zaręczynach z JoJo w 2016 roku w „The Bachelorette”, Jordan powiedział, że chciałby zobaczyć całą swoją rodzinę razem na ślubie. „Nie ma scenariusza, w którym nie chciałabym, aby cała moja rodzina była na weselu, więc absolutnie jest to coś, czego cała nasza rodzina chce i na co ma nadzieję w pewnym momencie” – powiedział Jordan na początku, za People.

Ale rodzina Rodgersów jest odseparowana od Aarona od 2014 roku, więc nie jest wielką niespodzianką, że kiedy JoJo i Jordan związali węzeł w winnicy Santa Ynez w maju 2022 roku, nie pojawił się.

„Wciąż istnieje rozłam rodzinny”, powiedział nam wtajemniczony informator, dodając, że słynne rodzeństwo nie „pogodziło się” ani „nie naprawiło swojego związku”.

„Aaron przegapił swój wielki dzień i to jest coś, czego Jordan nigdy nie zapomni” – dodał wtajemniczony. „Jordan zaprosił całą swoją rodzinę, w tym Aarona, nawet wiedząc, że najprawdopodobniej nie przyjdzie, ponieważ byli daleko od dawna”.

Aaron Rodgers opowiedział o swojej sytuacji rodzinnej w sierpniu 2022 r.

Getty Aaron Rodgers.

W styczniu 2022 r. Wtajemniczony powiedział People, że bracia Rodgers, w tym najstarszy brat Luke, „zaczęli trochę rozmawiać”, ale że „nadal istnieje między nimi podział”. Sprawy najwyraźniej nie zostały rozwiązane do maja, kiedy Aaron pominął ślub swojego najmłodszego brata.

W wywiadzie z sierpnia 2022 r. w podcastie „Aubrey Marcus” Aaron przedstawił rzadką aktualizację swojej sytuacji rodzinnej i zasugerował, że ma nadzieję, że w pewnym momencie sprawy naprawdę zostaną rozwiązane.

„Dla mnie zawsze starałem się radzić sobie z tym po cichu za zamkniętymi drzwiami” – powiedział o rodzinnym dramacie. „Nie zawsze tak było lub nie było wystarczająco dobre dla wielu osób”.

Profesjonalny piłkarz dodał, że jest wdzięczny za poświęcenie, jakie jego ojciec, Ed, złożył dla niego i jego braci, gdy dorastali, i że ma „głęboką miłość i wdzięczność” dla całej swojej rodziny.

„Wierzę w uzdrowienie i wierzę w możliwość pojednania w pewnym momencie, ale to jest inna podróż dla nas wszystkich” – powiedział Aaron. „Kto wie, jak ta przyszłość będzie wyglądać, kiedy będzie wyglądać, kiedy nadejdzie czas? Ale nie mam goryczy w sercu, nie mam urazy. Mam po prostu głęboką miłość i wdzięczność za lekcje, których się nauczyłem, i za to, że gdybym nie został wychowany w ten sposób, wszystkie dobre i frustrujące, nie ma mowy, żebym dziś tu siedział.

CZYTAJ DALEJ: Sean Lowe i Catherine Giudici rzucają okiem na ich nowy dom

Więcej Ciężkie na The Bachelor News

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button