Rozrywka

Czterech aresztowanych po tym, jak gliniarz zaatakował i stracił przytomność w „niesprowokowanym ataku” przed meczem Anglia-Węgry

CZTERECH mężczyzn zostało aresztowanych po tym, jak gliniarz został zaatakowany i stracił przytomność w nikczemnym „niesprowokowanym ataku” przed meczem Anglii z Węgrami.

PC został zaatakowany za trybunami Wolverhampton Wanderers’ Molineux Stadium o 19:25 we wtorek przed starciem Ligi Narodów, które zakończyło się upokorzeniem 4:0 dla Anglii.

1

Policjant, który pracuje dla jednostki futbolowej policji w West Midlands, został zabrany do szpitala po „utrzymaniu znacznych skaleczeń i siniaków na głowie” po ataku za trybuną Stana Cullisa.

Czterech mężczyzn w wieku 21, 20, 19 i 18 lat zostało później aresztowanych w pobliżu pod zarzutem napaści i pozostają w areszcie na przesłuchanie.

Policja West Midlands poinformowała, że ​​gliniarz, który został zaatakowany od tyłu, został wypisany ze szpitala w środę rano, aby wyzdrowieć w domu.

Rzecznik policji w West Midlands powiedział: „Rozumie się, że grupa mężczyzn podeszła do niego od tyłu na trawiastym terenie i uderzyła w bok głowy.

Powstanie Andrew Redmayne'a od prawie podpisania kontraktu z Arsenalem na baristę
Były napastnik Torino, Akeem Omolade, znaleziony martwy w samochodzie w wieku 39 lat, gdy włoski futbol rozpacza

„Stracił go nieprzytomny, doznał urazu głowy i został przewieziony do szpitala na ocenę i leczenie”.

Inspektor Kate Longbottom z policji w West Midlands powiedziała, że ​​gliniarze apelują teraz o świadków.

Powiedziała: „Rozmawialiśmy z kilkoma świadkami, ale potencjalnie o wiele więcej osób było w okolicy i widziało, co się stało lub przestępcy uciekali.

„Naprawdę musimy z nimi porozmawiać, ponieważ mogą mieć ważne informacje; Poprosiłbym ich o skontaktowanie się w trybie pilnym.

„W przygotowaniu do meczu panowała dobra atmosfera, dobry nastrój i wiele rodzin, które cieszyły się z okazji.

„To właśnie sprawiło, że ten atak był jeszcze bardziej szokujący, ponieważ wydaje się, że został całkowicie niesprowokowany”.

Każdy, kto ma informacje, jest proszony o przesłanie nam wiadomości na czacie na żywo za pośrednictwem naszej strony internetowej lub zadzwoń do nas pod numer 101 cytując dziennik 1554 od 14 czerwca.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button